Reklama

Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář

Komiksový hrdina prohánějící se po veřejných silnicích jistě není běžným zjevem. Tady ho ke všemu zastavila policie, kvůli typickému požadavku.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář

22.8.2018 | Mirek Mazal

Komiksový hrdina prohánějící se po veřejných silnicích jistě není běžným zjevem. Tady ho ke všemu zastavila policie, kvůli typickému požadavku.

Představte si, že jedete po silnici a předjede vás Batmobil v doprovodu blikající policejní hlídky. Přesně takovou věc zažili řidiči v kanadském Ontariu v obci Caledon a jeden z řidičů ji natočil. Batman byl na výzvu policie donucen zastavit u kraje, policistka jej ovšem nechtěla kárat - měla stejný požadavek jako většina lidí, kteří spatří komiksového hrdinu i s jeho autem na vlastní oči.

Superhrdina v černém obleku - ve skutečnosti muž jménem Stephen Lawrence - na výzvu k zastavení pochopitelně zareagoval. Zaparkoval své futuristické auto na krajnici a ani v potenciálně nepříjemné situaci neztratil svou tvář - hbitě vyskočil z místa řidiče s vlajícím pláštěm za zády a zachoval vážný výraz, přesně jako hrdina, na kterého si hraje.

Lawrence totiž nic neprovedl, policistku jen zaujal důvěrně známý převlek netopýřího muže včetně dokonale ztvárněného dopravního prostředku. Po zastavení si tak dáma vyžádala fotografie na památku. Fotografování je pro představitele Batmana běžnou záležitostí, ale nedoporučuje lidem pořizovat používat fotoaparát za jízdy. „Snažím se tomu vyhnout, protože je to nejen nelegální, ale i nebezpečné,“ řekl později médiím.

Hlídkující žena se zachovala jako většina kolemjdoucích a toužila mít fotku s hlavním rivalem Jokera. Místo toho, aby dodržovala pořádek, pomohla si majáky k chycení Batmana. Jistě to není nejprofesionálnější chování, ale zlobit se snad není na co - kéž by se občasná neprofesionalita policistů projevovala jen takto...


Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 1 - Policie zastavila Batmana foto 01Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 2 - Policie zastavila Batmana foto 02Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 3 - Policie zastavila Batmana foto 03Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 4 - Policie zastavila Batmana foto 04Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 5 - Policie zastavila Batmana foto 05Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 6 - Policie zastavila Batmana foto 06Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 7 - Policie zastavila Batmana foto 07Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 8 - Policie zastavila Batmana foto 08Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 9 - Policie zastavila Batmana foto 09Policie zastavila Batmana jedoucího v Batmobilu. Ten ani tehdy neztratil svou tvář - 10 - Policie zastavila Batmana foto 10
„Hon” na Batmana natočil Kanaďan v Ontariu. Důvodem zastavení v plném provozu nebyl přestupek, ale obyčejná touha po fotce s komiksovým hrdinou

Zdroj: ViralHog@Youtube

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama