Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video)

16.8.2016 | Marek Bednář | 11 příspěvků

Toto je nejkratší policejní honička, co jsme kdy viděli. Policista se pustil za autem, které jelo na červenou, jenže zapomněl, že majáky nekonají zázraky.

Pokud už jste někdy viděli nějakou automobilovou policejní honičku, obvykle jste tím museli strávit nejméně minuty sledováním více či méně rychlé jízdy a divokých kousků tu policistů, tu ostatních řidičů. Je to logické - pokud má jít o honičku, předpokládá to neochotu řidiče policii zastavit, takže situace, kdy policista vyzve řidiče k zastavení a ten prostě zastaví, v televizi asi neuvidíme. Ostatně, to ani není honička.

Dnes tu ale máme jiný případ - honička to je, protože policejní vůz se vydal stíhat jiný, jenže minuty netrvá. Trvá sotva pár sekund, je to pravděpodobně nejkratší policejní honička všech dob a určitě nejkratší, kterou jsme kdy viděli. Leckomu přijde i úsměvné, že končí špatně pro policii, konkrétně pro služební Ford Explorer, který se pustí za přestupcem. To nám obvykle policie neukazuje.

Na videu vidíme vůz, jak projede křižovatku na červenou. Policisté ve zmíněném Exploreru zapnou majáky a rozjedou se za ním, jenže zapomenou se pořádně rozhlédnout. Směr zprava má stále zelenou a pilot Toyoty Camry si policejního auta všimne příliš pozdě na to, by stihl zareagovat. Ke konci videa - nehoda je zabírána ze dvou policejních vozů - slyšíme, že brzdí, ale přesto do policejního vozu narazí. Odstrčí ho pravděpodobně na obrubník, což SUV převalí na střechu.

Policejních aut je kolem ještě více, možná náhodou, možná ne, to nevíme. V každém případě je pravděpodobné, že k žádnému vážnému zranění nedošlo, i když osud posádky převráceného policejního auta neznáme. Vůz, který na začátku videa projíždí na červenou a za kterým se policisté chtěli pustit, dopaden nebyl.

Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video) - 1 - nejkratsi policejni honicka 01Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video) - 2 - nejkratsi policejni honicka 02Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video) - 3 - nejkratsi policejni honicka 03Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video) - 4 - Nejkratsi policejni honicka video 01Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video) - 5 - Nejkratsi policejni honicka video 02Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video) - 6 - Nejkratsi policejni honicka video 03Policisté se vydali stíhat řidiče, skončili tak rychle, jak nikdo před nimi (video) - 7 - Nejkratsi policejni honicka video 04
Tahle honička má vážně rychlý konec

Zdroj: Jalopnik

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 11 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše