Reklama

Připřáhnout vozík za Lamborghini může napadnout řidiče snad jen z jediné země

Česká republika? Zapomeňte, přeborníky na tahání čehokoli kamkoli jsou jinde. A přesně tam jezdí toto Gallardo s padnoucím vozíkem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Připřáhnout vozík za Lamborghini může napadnout řidiče snad jen z jediné země

5.7.2017 | Petr Miler | 9 příspěvků

Česká republika? Zapomeňte, přeborníky na tahání čehokoli kamkoli jsou jinde. A přesně tam jezdí toto Gallardo s padnoucím vozíkem.

Kdysi jsme vám ukazovali Audi RS6 s „koulí” a přívěsem, z Nizozemska. Ukazovali jsme vám také Ferrari F12 s „koulí” a přívěsem, z Nizozemska. A dnes vám ukážeme Lamborghini Gallardo s „koulí” a přívěsem, i když tentokrát hodně subtilním. Pokud jste hádali, že je z Nizozemska, hádali jste správně - také toto auto a jeho vozík jsou registrovány právě tam.

Z čeho se bere touha Nizozemců pořád něco někam převážet, netušíme. Snad je dána tím, že Nizozemsko je opravdu malá země s vysokou hustotou zalidnění, v níž se navíc velká část obyvatel soustřeďuje kolem několika přímořských metropolí. Z toho může pramenit snaha se „zředit” a protože týden nebo jedno místo nepřinesou dokonalé uspokojení, chce to obytný přívěs. Nebo aspoň vozík napěchovaný vším, co se během pár týdnů toulek Evropou může hodit.

Jestli majitel tohoto Lamborghini vyráží s vozíkem za podobnými dobrodružstvími, nevíme, připřažený ho ale nemá náhodou. Je zjevně vyroben na míru jeho potřebám - je nízký, tedy aerodynamický, má dokonce litá kola a nalakován je stejnou barvou jako vůz. Sami Nizozemci na profilu Gumbal TV na Facebooku, kde se tyto fotky objevily, s úsměvem dodávají, že podobný povoz mohl stvořit jen jejich krajan.

Jestli je to dost dobrý způsob, jak moci i daleko cestovat „tím správným” autem, nebo dost hloupý nápad, jak zamezit sportovnímu autu jezdit adekvátním způsobem, posuďte sami. Na každý pád se něco takového nevidí. My bychom si asi pro cestování raději vybrali vhodnější auto to Gallardo si nechali na víkendy, ale proti gustu...

Připřáhnout vozík za Lamborghini může napadnout řidiče snad jen z jediné země - 1 - Lamborghini Gallardo Spyder prives 01Připřáhnout vozík za Lamborghini může napadnout řidiče snad jen z jediné země - 2 - Lamborghini Gallardo Spyder prives 02Připřáhnout vozík za Lamborghini může napadnout řidiče snad jen z jediné země - 3 - Lamborghini Gallardo Spyder prives 03Připřáhnout vozík za Lamborghini může napadnout řidiče snad jen z jediné země - 4 - Lamborghini Gallardo Spyder prives 04
Asi to nebude jediné Lamborghini Gallardo s přívěsem na světě, takto padnoucí kombinaci ale abyste pohledali

Zdroj: Gumbal TV@Facebook

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 9 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše