- -

Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video)

Tenhle pilot si pro příště rozmyslí dělat něco podobného na kluzkém povrchu. A nebo to bude dělat obezřetněji, má-li na zadních kolech stovky koní.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video)

14.11.2016 | Marek Bednář | 30 příspěvků

Tenhle pilot si pro příště rozmyslí dělat něco podobného na kluzkém povrchu. A nebo to bude dělat obezřetněji, má-li na zadních kolech stovky koní.

Pokud máte silnou zadokolku a jste zvyklí se na křižovatkách tak, že si ostatní prohlédnou jen záď vašeho auta, asi není nutné připomínat, že v zimě je potřeba být obezřetnější. A nebo možná je, protože tenhle pilot bílého BMW 750i v Rusku to zřejmě také nedělal poprvé. Buď příliš věřil elektronickým berličkám nebo je částečně či zcela vypnul, aby byl jeho start z křižovatky co nejimpozantnější. A nakonec byl, jen o dost jinak, než si sám přál.

Na videu ho vidíme ho startovat z místa na zelenou s lehce rozevlátou zádí. Jenže u lehkého burnoutu, který řidič docela zvládl, to nekončí. Šlape na pedál znovu a auto se dostává do čím dál větších potíží - každý menší náznak smyku je špatnou korekcí proměněn ve větší skluz opačným směrem, až kontrolu nad vozem ztratí zcela. A zastaví ho až sloup veřejného osvětlení. Náraz není malý, celý sloup se zatřásl a z vršku spadly výbojky. A při opravě asi nebude stačit přeleštit nárazník.

Přeci jen ale vidíme dva plusy. Jednak, řidič se snaží dávat kontra volantem a nebrzdí, jenže nestačilo to, na vině byla i špatná práce s plynem. A jednak se mu podaří nenabourat do fronty aut čekajících na semaforu v protisměru, i když to na to v jednu chvíli už vypadá. V každém případě je to drahá, ale možná o to víc poučná zkušenost. Pro nás je tu zdarma díky palubní kameře v následujícím voze...

Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 1 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 01Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 2 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 02Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 3 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 03Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 4 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 04Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 5 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 05Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 6 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 06Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 7 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 07Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 8 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 08Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 9 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 09Řidič BMW chtěl ostatním ukázat záda na křižovatce, ukázal něco zcela jiného (video) - 10 - BMW 750i z krizovatky do sloupu video 10
Tohle asi rozleštit nepůjde...

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 30 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama

Reklama