Reklama

Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu

Chcete-li mít v ložnici kousek auta, musíte ho rozebrat a donést dveřmi. To zní pracně, efektivnější metody ale existují. Tedy, jak se to vezme.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu

23.4.2017 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Chcete-li mít v ložnici kousek auta, musíte ho rozebrat a donést dveřmi. To zní pracně, efektivnější metody ale existují. Tedy, jak se to vezme.

Doplňky interiérů vyrobené z částí aut nejsou zase až tak neobvyklé. Častý je třeba gauč vyrobený ze zavazadelníku starého Cadillacu, který už se nedal zachránit do funkčního auta, popř. konferenční stolek s podstavcem vyrobeným z bloku motoru. Řidič bílého BMW řady 1 možná chtěl mít v domě příď svého oblíbeného vozu, i to se dělá. Jenže se mu nechtělo rozebírat auto ani dům, a také chtěl mít možnost se svým vozem kdykoliv vycouvat a jezdit.

Rozhodl se pro poněkud svérázné řešení - vjet do zdi domu takovým způsobem, že přídí prorazí zeď. Pro úpravu svého domu v britském Banbury si vybral pondělní pozdní dopoledne. Problém byl, že se netrefil do vlastního domu, nýbrž do zdi továrny, která stojí poblíž.

Dobře, teď vážně - z odstavců výše je pravdivé jen místo - Banbury. Jinak se díváme na dopravní nehodu, ovšem nazvat ji obyčejnou by bylo velmi nepřesné. Vůz do zdi „zaparkoval” tak úhledně, že na první pohled vypadá jako zamýšlená součást stavby, alespoň zvenčí. Na ten druhý si všimnete airbagů a různého poškození vozu. A ani uvnitř to není taková nádhera.

Jak k nehodě došlo, nemáme tušení, víme jen, že řidič vozu byl odvezen do nemocnice se zraněními, která ale neohrožovala jeho život, a jeden dělník továrny byl ošetřen na místě. Jinak se nikomu nic nestalo. Zajímavé je, že auto vypadá téměř nepoškozeně, alespoň s ohledem na to, že projelo zdí. Jeho oprava tak pravděpodobně nebude náročná, stejně jako půjde lehce dostavět probouranou zeď.

V každém případě, máte-li zájem mít v pokoji kousek auta, bude lepší ho rozebrat a nanosit dovnitř dveřmi. Tahle metoda není příliš bezpečná ani efektivní. A kdo by chtěl mít v domě vystavenou příď vozu s poškozením po nehodě, že?

Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu - 1 - BMW 1 Coupe ve zdi tovarny dalsi 01Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu - 2 - BMW 1 Coupe ve zdi tovarny dalsi 02Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu - 3 - BMW 1 Coupe ve zdi tovarny dalsi 03
Cíl byl přibližně takový...

Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu - 4 - bmw 1 ve zdi tovarny 03Řidič BMW ukázal světu, jak snadno a rychle zkrášlit interiér domu - 5 - bmw 1 ve zdi tovarny 04
...skutečné provedení nicméně kulhalo

Zdroje: Carscoops, [ Funda]

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše