- -

Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video)

Ne snad, že by existovalo něco jako smysluplné vybrzďování, tady ale bylo absolutně nepochopitelné. Druhý řidič to vzal s nadhledem, osud nikoli.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video)

7.6.2017 | Petr Miler | 5 příspěvků

Ne snad, že by existovalo něco jako smysluplné vybrzďování, tady ale bylo absolutně nepochopitelné. Druhý řidič to vzal s nadhledem, osud nikoli.

Karma, osud, spravedlnost boží... Můžete tomu říkat jakkoli, v některých chvílích je ale zkrátka těžké šmahem odmítnout myšlenku existence nějaké vyšší moci, která by si bez ohledu na pozemskou spravedlnost dokázala najít ty špatné a důrazně jim připomenout hříchy, kterých se dopustili. A video, které vám ukážeme dnes, právě jednu takovou chvíli zachycuje.

Celý případ se odehrál ve Spojených státech, snadno se ale mohl stát i na kterémkoli jiném místě světa, však podobné situace jsme viděli i u nás. Tady můžeme vše sledovat z pozice řidiče červeného pick-upu, který vjíždí na hlavní silnici z vedlejší. Přitom přehlédne prý rychle jedoucího šoféra Chevroletu Camaro, kterému ale nic zlého neprovede, jen naznačí pohyb, zastaví a nechá ho projet maximálně s korekcí směru jízdy. To se prostě stane a pokud ten na hlavní jel hodně rychle, musí s něčím takovým počítat.

I toto přehlédnutí ale stačilo k tomu, aby si pilot Camara na řidiče s kamerou na hlavní počkal a po dojetí jej začal vybrzďovat. Důrazně, udělal to třikrát. K čemu to mělo být dobré, netušíme, na každý pád to nebyl jediný nesmysl, kterého se před objektivem kamery dopustil. Následně jej vidíme opakovaně zrychlovat a brzdit a ve finále i zbrkle se přesunout do odbočovacího pruhu na světelné křižovatce. Na té zastaví na červenou a po padnutí zelené se rozhodne všem ukázat, jak ji opustí bokem. Pak to přijde.

S ohledem na svou zjevnou omezenost tento manévr nezvládne a po špatné korekci zamíří s autem mimo silnici. Jako by to nebylo dost, do blízkého sloupu telefonního najede tak nešťastně, že se po něm přídí doslova vyšplhá nahoru, až hnaná zadní kola Camara (Karmara?) zůstanou viset ve vzduchu. Z takové pozice už není návratu, dotyčný to ale nevzdá a zkouší „vycouvat”, pochopitelně bez úspěchu.

Podívejte se na to sami, je to typický případ situace, kdy vás cosi neprodleně klepne přes prsty za vaše předchozí činy. Nikomu nepřejeme nic zlého, pro tohoto řidiče to ale jistě byla cenná lekce a snad nejlepší připomenutí, že příště udělá nejlépe, když si bude na silnici všímat hlavně sám sebe...

Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video) - 1 - Vybrzdovac Chevrolet Camaro karma video 01Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video) - 2 - Vybrzdovac Chevrolet Camaro karma video 02Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video) - 3 - Vybrzdovac Chevrolet Camaro karma video 03Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video) - 4 - Vybrzdovac Chevrolet Camaro karma video 04Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video) - 5 - Vybrzdovac Chevrolet Camaro karma video 05Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video) - 6 - Vybrzdovac Chevrolet Camaro karma video 06Řidič Chevroletu nesmyslně vybrzďoval, spravedlnost si ho našla záhy (video) - 7 - Vybrzdovac Chevrolet Camaro karma video 07
Tady je opravdu těžké nevěřit, že neexistuje nějaká vyšší forma spravedlnosti

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše