Reklama

Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video)

Toto není příběh z České republiky, ukazuje ale, že přísné singapurské zákony se týkají i motoristů. A tady se na ně snad nikdo zlobit nebude.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video)

29.10.2016 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Toto není příběh z České republiky, ukazuje ale, že přísné singapurské zákony se týkají i motoristů. A tady se na ně snad nikdo zlobit nebude.

Video, které si můžete pustit níže, vyvolalo na internetu vášně. Je pár týdnů staré a pochází ze Singapuru, z jedné z jeho víceproudých silnic. Ukazuje modré Lamborghini Huracán Spyder, kterak jen velmi těsně projede mezi dvěma jinými auty. Není to úhybný manévr, je to zbytečné riziko, hloupost, nesmysl, adrenalin pro nic. Levý pruh byl totiž úplně volný, jak se můžete na videu přesvědčit, a „cpát” se ve vysoké rychlosti do této mezírky nebylo ani trochu nutné.

Kdyby se to stalo u nás, podivíme se, zlomíme hůl a jdeme dál. Jenže Singapur je známý některými svými přísnými zákony, např. za odhazování nedopalků cigaret na zem může být člověk pokutován v řádu stovek singapurských dolarů. Natočený incident neústil v nehodu či dokonce ve zranění, byl ale naprosto zbytečný a ač nezpůsobil žádný problém, byl dost nebezpečný a svědčí o „vadnosti” řidiče. Nakonec, video ukazuje i klidněji jedoucí Aventador, který je na videu vidět později a stejnou situaci řeší jinak.

Úřady v Singapuru se tedy incidentem zabývaly a řidiče našly. Jeho Huracán byl 11. října zabaven a 45letý řidič zatčen. Důvodem byla právě nebezpečná jízda, jak praví mluvčí singapurské policie. Jaký hrozí řidiči trest, nevíme, ale už fakt, že byl řidič nalezen, zatčen a jeho vůz alespoň dočasně zabaven bude jistě pro dotyčného - a nejen pro něj - dostatečnou lekcí, aby na veřejné silnici nedělal nesmysly. Pár českým šoférům by podobná „kúra” též prospěla. Tedy pokud by policie správně dokázala rozlišit nebezpečné jednání od bezpečného...

Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video) - 1 - Nebezpecny ridic Lamborghini Singapur 01Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video) - 2 - Nebezpecny ridic Lamborghini Singapur 02Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video) - 3 - Nebezpecny ridic Lamborghini Singapur 03Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video) - 4 - Nebezpecny ridic Lamborghini Singapur 04Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video) - 5 - Nebezpecny ridic Lamborghini Singapur 05Řidič Lamborghini ohrožoval ostatní nesmyslnou jízdou, vůz mu zabavili (+ video) - 6 - divoky huracan singapur 03
Zbytečný hazard na prvních obrázcích, výsledek pátrání singapurské policie a předmět konfiskace na posledním

Zdroj: The Sun

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše