- -

Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video)

Ať už je to nepochopitelné jakkoli, řidiči si plyn a brzdu pletou celkem často. Následky nebývají příjemné, tento je ale neuvěřitelně tragikomický.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video)

12.10.2016 | Marek Bednář | 7 příspěvků

Ať už je to nepochopitelné jakkoli, řidiči si plyn a brzdu pletou celkem často. Následky nebývají příjemné, tento je ale neuvěřitelně tragikomický.

Chceme-li si umýt auto, volíme raději ruční myčku, ať už jakéhokoli typu. Mycím linkám příliš neholdujeme, protože auta poškozují, ovšem mnoho lidí do nich s tímto vědomím jezdí. V jakém stavu si vůz odveze z myčky tento řidič, ale nemohl předjímat ani v tom nejhorším snu.

Tedy, samotné mytí proběhlo snad standardně, výjezd už méně. Je veden do zatáčky a po jeho pravém okraji následuje bez jakéhokoliv zábradlí „sráz” směrem chodníku a následně i silnici. Řidič MPV, o kterém je dnes řeč, si ale právě po výjezdu z myčky spletl brzdu s plynem a při plné akceleraci neměl šanci se do pravoúhlé zatáčky za výjezdem z myčky vejít.

Z výjezdu tak spadl, a to tak nešikovně, že se otočil na střechu a vzal s sebou i hydrant. To pochopitelně ústí v gejzír vody, který dopadá na podvozek auta a leckoho tak napadne, že snad řidič nebyl spokojen s tím, jak mu myčka umyla auto zespoda a proto to chce takhle napravit. Výsledkem ale byl vážně leda dobře umytý spodek, zbytek vozu se zdá být zralý leda na odpis.

Nehoda to je opravdu kuriózní. Jde o tak nešťastnou shodu okolností, že vám dotyčného bude nejspíš líto, i když si za všechno může hlavně sám. Pravda, udiví nepřítomnost zábradlí, zejména když video pochází z USA, kde je potřeba mít nálepku s varováním pomalu i na klávesnici, že mačkání kláves může znamenat, že se na monitoru budou objevovat písmenka. Ale v některých ohledech Spojené státy zjevně zemí neomezených možností ještě zůstaly...

Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video) - 1 - Zamena brzdy s plynem mycka video 01Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video) - 2 - Zamena brzdy s plynem mycka video 02Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video) - 3 - Zamena brzdy s plynem mycka video 03Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video) - 4 - Zamena brzdy s plynem mycka video 04Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video) - 5 - Zamena brzdy s plynem mycka video 05Řidič si spletl brzdu s plynem při výjezdu z myčky, z následků bolí srdce (video) - 6 - Zamena brzdy s plynem mycka video 06
Tohle je snad nejhloupější a zároveň nejsmutnější případ záměny brzdy s plynem, který jsme kdy viděli

Zdroj: Auto Evolution

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše