Reklama

Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek

Oba starší moderátoři jsou podle majitele Amazonu kvůli pleti, zubům i vypadávajícím vlasům málo američtí. Není to však nic, co by nešlo spravit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek

29.11.2017 | Petr Prokopec | 19 příspěvků

Oba starší moderátoři jsou podle majitele Amazonu kvůli pleti, zubům i vypadávajícím vlasům málo američtí. Není to však nic, co by nešlo spravit.

Za starých dobrých časů Top Gear sice dosáhl mezinárodního úspěchu, nicméně i v řadě anglicky mluvících zemí zůstávala spousta věcí „ztracena v překladu“. Vtipy o kriketu málokdo pochopil, značku Vauxhall pak mnozí nedokázali ani najít na internetovém vyhledávači - jednoduše proto, že ji nedokázali zadat správně. Problém to byl hlavně v USA, obrovském trhu pro kohokoli nabízejícího cokoli.

I proto byl do nového pořadu The Grand Tour zakomponován jako testovací jezdec The American neboli Američan. Měl show přiblížit publiku v USA, jenže s úspěchem se nesetkal, a tak se v rámci druhé série návratu Mika Skinnera už nedočkáme. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se ale před kamery vrátí, v Americe ale budou na svůj britský původ narážet dál. A tak majitel a šéf Amazonu Jeff Bezos rozhodl, že trojice od teď musí být „více americká“.

Tak alespoň prezentuje Jeremy Clarkson novou upoutávku na druhou sérii The Grand Tour a necháváme na vás, jak moc mu to budete věřit. Tento požadavek se na každý rozhodl neignorovat a přesvědčil sebe i kolegy, že je třeba se mu přizpůsobit. Místo změny slangu či škrtů ve scénáři ovšem došlo na „facelift“ moderátorů. Minulostí jsou tedy zažloutlé zuby, vlasy jen stěží maskující bující pleš a pivní pupky. Místo toho zde máme více hladké kůže té správné barvy, úsměvy, jenž by mohly zazářit i v reklamě na žvýkačky a kštici hustou tak, že by mohla fungovat pomalu jako závodní helma.

Na výsledek se můžete podívat níže. Jestli tak budou Clarkson a May (Hammond je prý dost americký i bez úprav...) v The Grand Tour skutečně vypadat, si dovolíme pochybovat, ale kdo ví. Jisti si na každý můžeme být tím, že v nové sérii uvidíme nový segmentu Celebrity Face Off, v jehož rámci slavní lidé usednou za volant. Řada z nich dorazí přímo z Hollywoodu, což by americké publikum mohlo uspokojit. Stejně jako Mustangy a mohutné pick-upy milující Hammond...

Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek - 1 - The Grand Tour vice americky videoscreen 01Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek - 2 - The Grand Tour vice americky videoscreen 02Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek - 3 - The Grand Tour vice americky videoscreen 03Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek - 4 - The Grand Tour vice americky videoscreen 04Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek - 5 - The Grand Tour vice americky videoscreen 05Šéf nařídil Clarksonovi a spol., aby vypadali více americky. Poslechli, tady je výsledek - 6 - The Grand Tour vice americky videoscreen 06
Clarkson a May jsou dle Amazonu příliš britští, proto se dočkali „faceliftu“. Hammond mohl zůstat Hammondem, nejen kvůli vzhledu, ale i proto, že nadevše miluje Ford Mustang či mohutné americké pick-upy

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 19 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše