Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky

Naschvály na silnicích nejsou zase tak výjimečná věc, tento akt agrese, který vedl k nehodám několika aut, se ale vymyká čemukoli běžně vídanému.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky

5.2.2019 | Mirek Mazal

Naschvály na silnicích nejsou zase tak výjimečná věc, tento akt agrese, který vedl k nehodám několika aut, se ale vymyká čemukoli běžně vídanému.

Američan Michael Mack jistě nebyl prvním ani posledním naštvaným řidičem v dějinách lidstva. Denně vznikne každému z nás nespočet nepříjemných situací, které nás frustrují, ale zřejmě jen hrstka řeší své osobní problémy na úkor ostatních tak bezohledným způsobem.

Frustrovaný muž za volantem kamionu totiž velmi záludně blokoval dálnici I-10 v Mobile County. Průběžně ohrožoval všechny řidiče, kteří se pokusili předjet jeho nákladní soupravu. Psychicky vyšinutý jedinec na první pohled klidně pokračoval v jízdě pravým pruhem, když se ale někdo přiblížil k jeho vozu, šofér kamionu strhl řízení vlevo a vytlačil oběť mimo komunikaci.

Několik aut přímo naboural a stejným stylem poslal mimo dálnici i sanitní vůz s rozsvícenými majáky. Scénář se pokaždé opakoval, nepříčetný Afroameričan jako by si přivlastnil celou silnici jen pro sebe. Několik řidičů pochopitelně kontaktovalo policejní oddělení, které se vydalo k zákroku.

Před policejním komandem se řidič snažil ujet do sousedního státu, ale nakonec zastavil na odpočívadle a zamkl se uvnitř červeného tahače s mačetou v ruce. Zasahující policisté nakonec použili slzný plyn nepříčetného řidiče zatkli. Není jasné, proč Mack s trvalým pobytem v Baton Rouge ohrožoval předjíždějící automobily včetně záchranných složek, ale závěrečné výhrůžky mačetou jen prohlubujíc pochybnosti o duševním zdraví dvaatřicetiletého šoféra. Případ je dále šetřen, lze hovořit o štěstí, že běsněním šoféra nebyl nikdo zraněn či zabit.


Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 1 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 01Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 2 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 02Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 3 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 03Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 4 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 04Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 5 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 05Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 6 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 06Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 7 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 07Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 8 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 08Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 9 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 09Šofér kamionu vytlačoval z dálnice všechny řidiče, co jej chtěli předjet, včetně sanitky - 10 - Ridic kamionu vytlacoval ostatni z dalnice 10
Psychicky labilní řidič kamionu si nárokoval celou dálnici. Kdokoliv se chtěl dostat před jeho soupravu, skončil vytlačený mimo silnici

Zdroj: WKRG

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama