Reklama

Tady je důkaz, že i policisté mají smysl pro humor

Z kontaktu s policií běžně neodcházíme pobaveni, i když nutně nemusíme být těmi, kdo něco špatného udělal. Jak je ale vidno, i taková věc se může stát.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tady je důkaz, že i policisté mají smysl pro humor

1.5.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Z kontaktu s policií běžně neodcházíme pobaveni, i když nutně nemusíme být těmi, kdo něco špatného udělal. Jak je ale vidno, i taková věc se může stát.

Psi jsou běžnou součástí policejních sborů po celém světě a Spojené státy nejsou výjimkou. Jednotky, u kterých policejní psi slouží, jsou často označována jako „K-9 Unit” - „K-9” je homofonem slova „canine”, tj. česky „psí”. Právě takové jednotce patří vůz na fotce níže a poznali byste to, i kdybyste o významu onoho K-9 neměli ponětí - na dveřích vozu je napsáno: „Pozor, policejní pes.”

Lidi to jistě od přiblížení se k takovému autu odradí, protože ale kočky neumí číst, tahle výstrahy nedbala a policejnímu SUV vyskočila na střechu, kde se ji zjevně zalíbilo. A neodradil ji prý ani psí štěkot, který běžně kočky vyděsí dost na to, aby vzaly noha na ramena.

Policisté si kočky všimli a kdo by čekal, že ji bez hnutí brvou „sundají” ze střechy ve stylu filmové Policejní akademie, ten by se mýlil. Vyfotili si ji a fotku dali na oficiální facebookovou stránku s komentářem: „Policista: S tím obrovským rudým nápisem na dveřích a štěkotem ozývajícím se zevnitř neexistuje nikdo, kdo by se přiblížil k mému autu. Kočka: Podrž mi pivo...” Přesně takto tam je, však se podívejte sami na zdrojový odkaz.

Berme to jako důkaz toho, že i policisté mají smysl pro humor - to z kontaktu s nimi neznáme. Škoda jen, že řeč je tu o philadelphijském policejním sboru, ne o tom českém. Ani českým policistům by přitom neuškodilo, kdyby se někdy brali méně vážně...

Tady je důkaz, že i policisté mají smysl pro humor - 1 - policejni kocka philadelphia 01
Tato kočka se za svou odvahu dočkala věru nevídaného ocenění od policistů z americké Philadephie

Zdroj: Philadelphia Police Department@Facebook

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše