- -

Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video)

Plameny proměnily seno na přívěsu v černou hořící hromadu. Apokalyptický výjev zaměstnal tři hasičské stříkačky. Zraněn v tomto případě nikdo nebyl.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video)

12.9.2016 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Plameny proměnily seno na přívěsu v černou hořící hromadu. Apokalyptický výjev zaměstnal tři hasičské stříkačky. Zraněn v tomto případě nikdo nebyl.

Traktory s přívěsy plnými sena či slámy jsou na letních silnicích relativně běžným úkazem. Co už tak běžné není, je situace, kterou si můžete prohlédnout na videu. Traktor jedoucí vesnicí Everton kousek od britského Cambridge také táhl přívěs se senem, ovšem seno zachvátil požár.

Co požár způsobilo, nevíme, oheň se ale v každém případě šířil velmi rychle a hořící trsy sena odpadávající z jedoucího traktoru na vozovku a chodník vytvářely doslova apokalyptickou podívanou. Jak by se dalo čekat, traktorista si nevšiml, že že je něco v nepořádku, ze svého místa mohl plameny vidět jen stěží. Protijedoucí na něj troubili a mávali, ovšem on jel stále dál. Troubil i traktor, který jel za ním, ale až když přehořely popruhy a z hořícího přívěsu začalo odpadávat seno v plamenech na zem, všiml si řidič, že je něco v nepořádku.

Seno se později rozsypalo úplně celé a na vozovce tak zůstala hořící černá hromada, proti které by příruční hasicí přístroj byl úplně bezmocný. Přivolaní hasiči museli použít tři stříkačky a s požárem bojovali asi dvě hodiny, nakonec se ovšem podařilo ho uhasit. O incidentu zpravovala britská média, ani z nich ale nevíme, zda byl někdo zraněn či jaká škoda byla na přívěsu. V každém případě působí video působí opravdu apokalypticky, však se přesvědčte sami...

Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 1 - Horici seno na privesu video dalsi 01Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 2 - Horici seno na privesu video dalsi 02Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 3 - Horici seno na privesu video dalsi 03Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 4 - Horici seno na privesu video dalsi 04Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 5 - Horici seno na privesu video dalsi 05Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 6 - Horici seno na privesu video dalsi 06Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 7 - Horici seno na privesu video dalsi 07Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 8 - Horici seno na privesu video dalsi 08Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 9 - Horici seno na privesu video dalsi 09Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 10 - Horici seno na privesu video dalsi 10Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 11 - Horici seno na privesu video dalsi 11Takhle apokalypticky vypadá, když na přívěsu za traktorem vzplane seno (video) - 12 - Horici seno na privesu video dalsi 12
Potkat na silnici pekelný přívěs se senem není běžné ani pěkné. Konec je tady ale ještě relativně dobrý

Zdroje: Carscoops, britský tisk

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše