Reklama

Takhle se kradou auta v Rusku, čtyři BMW zmizela za bílého dne jako ve filmu (video)

Akce na videu je tak nenápadná, že ani nevypadá jako krádež - prostě čtyři lidé přijdou k autům, nastoupí a odjedou. V mžiku je na světě škoda 7,4 milionu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle se kradou auta v Rusku, čtyři BMW zmizela za bílého dne jako ve filmu (video)

13.9.2016 | Marek Bednář | 5 příspěvků

Akce na videu je tak nenápadná, že ani nevypadá jako krádež - prostě čtyři lidé přijdou k autům, nastoupí a odjedou. V mžiku je na světě škoda 7,4 milionu.

Kdyby se člověk na video níže podíval jen tak, bez jakéhokoliv popisku, viděl by čtyři lidi, jak nastupují každý do jiného BMW a odjíždějí. Sice trochu zmatečně a narychlo, ale třeba spěchají; prostě odjíždějí za svým cílem, nic divného. Spěch ovšem byl opravdu velký, protože tito čtyři lidé jsou zloději a ona čtyři BMW právě kradou.

Stalo se to u jednoho dealerství v Sankt Petěrburgu ve čtvrtek 1. září v půl sedmé večer. Čtveřice mužů přišla na parkoviště u dealerství, odemkla BMW X5, X6, řadu 7 a řadu 5 GT, které byly určeny k předváděcím jízdám a na bocích měly nápisy „100 let BMW”, a prostě odjela. Akce trvala necelou minutu; na mysl se dere film „60 sekund”.

Neděste se nové a bleskurychlé techniky krádeží mnichovských aut, tato čtveřice přicházela s náhradními klíči k těmto čtyřem konkrétním autům, které blíže neupřesněným způsobem získala ze sejfu uvnitř dealerství. Můžeme tedy spekulovat, že jí pomohl někdo „zevnitř” nebo se zkrátka vloupali i tam. Způsobená škoda byla na každý pád odhadnuta na 20 milionů rublů, tedy asi 7,4 milionu korun.

Pozoruhodná je zejména drzost, s níž se dotyční chopili aut za bílého dne. Vypadalo to až chladnokrevně, ale jen do chvíle odjezdu, tam by to ještě chtělo zapracovat na synchronizaci...

Takhle se kradou auta v Rusku, čtyři BMW zmizela za bílého dne jako ve filmu (video) - 1 - Kradez ctyr BMW St Peterburg film video 01Takhle se kradou auta v Rusku, čtyři BMW zmizela za bílého dne jako ve filmu (video) - 2 - Kradez ctyr BMW St Peterburg film video 02Takhle se kradou auta v Rusku, čtyři BMW zmizela za bílého dne jako ve filmu (video) - 3 - Kradez ctyr BMW St Peterburg film video 03Takhle se kradou auta v Rusku, čtyři BMW zmizela za bílého dne jako ve filmu (video) - 4 - Kradez ctyr BMW St Peterburg film video 04Takhle se kradou auta v Rusku, čtyři BMW zmizela za bílého dne jako ve filmu (video) - 5 - Kradez ctyr BMW St Peterburg film video 05
Extrémně drzý způsob krádeže aut zvolili tito Rusové. Výsledek jejich „práce” vypadá jak z filmu

Zdroj: RT

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše