- -

Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci

Že elektromobil nemusí být nudný, už jsme viděli nejednou, neustálé sprinty Tesly proti komukoli ale trochu nudit začínají. Rusové na to jdou jinak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci

2.1.2018 | Mirek Mazal | 13 příspěvků

Že elektromobil nemusí být nudný, už jsme viděli nejednou, neustálé sprinty Tesly proti komukoli ale trochu nudit začínají. Rusové na to jdou jinak.

Zimní sezona je v plném proudu, milovníci sněhu u nás ale příliš velké žně nemají. Na pár dnů se objeví bílý poprašek i v nížinách, ale souvislou vrstvu sněhu přežívající déle než pár hodin může člověk hledat jen výše nad mořem. Každý by si přitom měl dobrovolně zkoušet jízdu na sněhu někde na bezpečném místě, aby poznal chování svého auta v jiných podmínkách. Ale i pokud si myslíte, že jej znáte dobře, bezcílné řádění na kluzkém povrchu umí pobavit.

Jinde na to mají lepší podmínky a mohou se zkoušet klouzat častěji, jak ukazuje ruský nadšenec Alan Jenilejev s jedním z nejlépe zrychlujících aut světa na volném prostranství. Nejsme si jisti, jestli video opravdu pochází z Moskvy, vidíme vůz s německou registrací, autor ale Rus nepochybně je a jeho zacházení s autem rusky vypadá. Na záběrech můžeme vidět krasobruslařské představení Tesly S ve verzi P100D, za které by se nestyděl ani Pljuščenko - jedna pirueta střídá druhou.

Hbité otočky více než 2tunového auta usnadňuje okamžitý nástup výkonu přenášený na všechna čtyři kola a vůz se rychle dostane do úctyhodné rotace - potřebujete opravdu schopné auto se spalovacím motorem, aby dokázalo předvést takové představení. Alan se při blbnutí na sněhu nechal zvěčnit na kameru, možná aby nevěřícím lidem ukázal, že také elektromobil může fungovat v mrazech na plné otáčky, doslova. Sedět uvnitř může způsobit nevolnost, zvenčí se na to podívejte sami, snad bez podobného rizika...

Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 1 - Tesla Model S donuts Rusko video 01Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 2 - Tesla Model S donuts Rusko video 02Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 3 - Tesla Model S donuts Rusko video 03Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 4 - Tesla Model S donuts Rusko video 04Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 5 - Tesla Model S donuts Rusko video 05Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 6 - Tesla Model S donuts Rusko video 06Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 7 - Tesla Model S donuts Rusko video 07Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 8 - Tesla Model S donuts Rusko video 08Takhle se s Teslou Model S baví Rusové. Je to trochu jiný přístup k věci - 9 - Tesla Model S donuts Rusko video 09
Pohled na Teslu Model S rotující na zasněženém parkovišti je svérázně uspokojující

Zdroj: alan_enileev@Instagram

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 13 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama