Reklama

Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být

Předjíždění kamionů v zatáčkách může být ošidné. Tento řidič se o tom přesvědčil naštěstí jen z pozice pozorovatele, byl ale jen kousek opodál.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být

8.10.2017 | Marek Bednář | 4 příspěvky

Předjíždění kamionů v zatáčkách může být ošidné. Tento řidič se o tom přesvědčil naštěstí jen z pozice pozorovatele, byl ale jen kousek opodál.

Pokud jste nesví, když předjíždíte kamion, video níže vás asi moc neuklidní. Ovšem pokud kolem kamionů jezdíte velmi těsně i v zatáčkách, můžete se na něm něco dozvědět. Třeba něco o důležitosti bezpečného odstupu od vozidla vpředu a opatrnosti při předjíždění. Ta totiž zachránila autorovi videa minimálně plechy.

Jel po dálnici v americkém státě Pennsylvánie za kamionem, bohužel nevíme, jak rychle. V zatáčce ovšem kamion začal ztrácet stabilitu, možná kvůli příliš vysoké rychlosti, možná kvůli špatnému rozložení nákladu v kontejneru, možná kvůli nějakému technickému problému. To se zatím neví. Co se ovšem ví, je, že než zatáčka skončila, návěs se převrátil a tahač vzal samozřejmě s sebou až mimo dálnici.

Naštěstí nebyla kolem žádná další auta, protože návěs „zametl” dálnici celkem úspěšně. Řidič, který video natáčel, v popisu uvádí, že hned zavolal policii a že šel zkontrolovat řidiče kamionu, který z kabiny naštěstí vylezl bez zranění. Oba ale můžou hovořit o docela velkém štěstí a připomínají nám, na co si také na silnici dávat pozor...

Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 1 - Prevraceni kamionu na dalnici video 01Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 2 - Prevraceni kamionu na dalnici video 02Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 3 - Prevraceni kamionu na dalnici video 03Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 4 - Prevraceni kamionu na dalnici video 04Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 5 - Prevraceni kamionu na dalnici video 05Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 6 - Prevraceni kamionu na dalnici video 06Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 7 - Prevraceni kamionu na dalnici video 07Takhle to to vypadá, když se na dálnici převrátí kamion. U toho nechcete být - 8 - Prevraceni kamionu na dalnici video 08
Nepřiměřená rychlost, špatně naložený náklad nebo technická závada?

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše