Reklama

Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu

Váháte, zda si u Mercedesu pořídit nejlepší kabriolet? A nebo nejlepší off-road? A co takhle obojí? Tady to někdo možná i udělal.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu

5.10.2017 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Váháte, zda si u Mercedesu pořídit nejlepší kabriolet? A nebo nejlepší off-road? A co takhle obojí? Tady to někdo možná i udělal.

Pohleďte na krásu tohoto Mercedesu-Maybach S 650 Cabriolet v modré barvě Cote d'Azur, s elegantním interiérem v modré a béžové kůži, s koly, která decentně kryjí jistě gigantické brzdové kotouče. Pod kapotou je 630koňový přeplňovaný dvanáctiválec a tohle auto je tak rychlejší než téměř cokoliv jiného na silnici, přesto jsou koncovky výfuku navýsost skromné a nárazníky mají do pompéznosti AMG také velmi daleko.

Podle nápisu na středovém tunelu je tohle jeden z pouhých 300 vyrobených Mercedesů-Maybach S 650 Cabriolet. Kolik nového majitele stál, nemáme nejmenší tušení, ale když AMG S 65 Cabriolet začíná na 6,9 milionu korun, tenhle kousek mohl být klidně o milion výš. Žádné výjimečnější kabrio Mercedes nevyrábí.

Už pohled na něj auto by stál za zmínku, na těchto fotkách ale není sám. Skoro se krčí po boku jen o málo méně výjimečného modelu G500 4x4^2, nejlepšího off-roadu, který si aktuálně u třícípé hvězdy můžete koupit. Skoro se nám chce říci: „Tak který?” Ale máme pocit, že známe odpověď: „Přece oba!” A jestli oba míří do garáže stejného majitele, máme hodně co závidět...

Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 1 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 01Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 2 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 02Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 3 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 03Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 4 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 04Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 5 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 05Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 6 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 06Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 7 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 07Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 8 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 08Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 9 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 09Takto vypadá sešlost Mercedesí smetánky, nejlepší kabrio vedle nejlepšího off-roadu - 10 - mercedes-maybach s 650 cabrio venku 10
Takhle si představujeme luxusní, plavné kabrio. Bohužel, stojí víc než spousta velkých rodinných domů

Zdroj: [https://www.autojunk.nl/2017/10/kies-maar-mercedes-benz-g-4x4²-vs-mercedes-maybach-s-650-cabriolet Autojunk]

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše