- -

Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video)

Tento Model S vylétl z kruhového objezdu, projel křovím a přistál na střeše třídy E. Z ní pokračoval do zdi dealerství. Řidič byl zadržen.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video)

31.10.2016 | Marek Bednář | 3 příspěvky

Tento Model S vylétl z kruhového objezdu, projel křovím a přistál na střeše třídy E. Z ní pokračoval do zdi dealerství. Řidič byl zadržen.

Některé nehody jsou kurióznější než jiné. A pak je tu tahle nehoda Tesly Model S, která se stala před pár dny v Británii. Fotky a video níže ukazují její následky; Model S tu přistál na střeše nového Mercedesu třídy E a z ní pokračoval dál do zdi dealerství značek Mercedes-Benz a Smart.

Jak přesně se to stalo, se již dá docela dobře tušit. Pilot Tesly mohl být příliš aktivní s plynovým pedálem - byla to verze 70D, tedy ne ta nejrychlejší, ale výkonu má každý Model S docela dost - a nezvládl řízení na kruhovém objezdu. Odstředivá síla ho mohla poslat skrz křoví a vzduchem na střechu třídy E a do zdi dealerství.

Místní policie potvrdila, že řidič Tesly byl na místě zadržen za řízení pod vlivem alkoholu. Víme, že nikdo nebyl zraněn, vidíme, že Tesla Model S je na tom s pasivní bezpečností docela dobře, i když její rychlost neznáme. A ani onen Mercedes není úplná placka poté, co mu na střeše přistály dvě tuny amerického elektromobilu, třebaže bude nejspíš na odpis.

Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 1 - Tesla Model S pristala na strese Mercedesu dalsi 01Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 2 - tesla model s pristala na strese mercedesu 01Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 3 - tesla model s pristala na strese mercedesu 02Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 4 - tesla model s pristala na strese mercedesu 03Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 5 - tesla model s pristala na strese mercedesu 04Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 6 - tesla model s pristala na strese mercedesu 05Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 7 - tesla model s pristala na strese mercedesu 06Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 8 - tesla model s pristala na strese mercedesu 07Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 9 - tesla model s pristala na strese mercedesu 08Tesla Model S dokázala i vzlétnout, přistála na střeše Mercedesu (+ video) - 10 - tesla model s pristala na strese mercedesu 09
Tahle Tesla prolétla křovím a přes střechu nového Mercedesu nabourala do zdi

Zdroj: Auto Evolution

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše