Reklama

Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc

Bentley Mulsanne je běžně velmi drahé auto a slevu na něj dostanete, jen když mu něco chybí. Tohle nestojí a nebude stát moc. A naopak mu něco přebývá.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc

17.10.2017 | Marek Bednář | 11 příspěvků

Bentley Mulsanne je běžně velmi drahé auto a slevu na něj dostanete, jen když mu něco chybí. Tohle nestojí a nebude stát moc. A naopak mu něco přebývá.

Bentley Mulsanne je běžně otázkou mnoha milionů korun, za nová auta platí zákazníci v průměru 9 milionů Kč. Tenhle kousek z roku 2011 ale má aktuální cenovku 5 700 dolarů, tedy asi 124 tisíc korun, a také pořádný kus hliníku navíc oproti sériovému stavu. Konkrétně to je svodidlo, kterým je vůz propíchnutý po pravé straně těsně zevnitř dveří.

Netušíme, jak k takovémuto poškození došlo, víme jen, že vůz je na prodej v USA u Copartu a je označen „Salvage”, tedy „Vrak” - ve smyslu, že podle pojišťovny je to totální škoda, ta vyplatila majiteli plnění a nyní vůz prodává např. jako zdroj náhradních dílů nebo k opravě. V poslední době jsme sice viděli, že totální škodu může znamenat kde co, tady ale klasifikace pojišťovny příliš nepřehání.

Že by se mohlo podařit opravit to, co vidíme na fotkách, si dovolíme pochybovat. Jedna otázka je, nakolik je poškozen motor a další dílčí části jako nápravy, jinou pak, co zbylo ze strukturálních částí karoserie - je to prostě zajíc v pytli, i když poškození je naprosto očividné. Na každý pád, pokud byste měli zájem o Mulsanne s trochou kovu navíc, možnost tu je...

Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 1 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 01Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 2 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 02Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 3 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 03Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 4 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 04Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 5 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 05Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 6 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 06Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 7 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 07Tohle Bentley Mulsanne může být vaše za levno. Je v něm ale něco navíc - 8 - bentley mulsanne nehoda svodidlo usa 08
Tohle Bentley má v době trochu víc kovu, než by mít mělo

Zdroj: Copart

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 11 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše