Reklama

Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte

Servis specializovaný na japonská auta lehl popelem, téměř doslova. Uvnitř shořela v Evropě často vzácná sportovní auta japonské provenience.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte

22.5.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Servis specializovaný na japonská auta lehl popelem, téměř doslova. Uvnitř shořela v Evropě často vzácná sportovní auta japonské provenience.

Jsou věci, které vidět nikdy nechcete. Například fotky vyhořelého servisu, ve kterém stál váš Nissan Skyline. Přesně na to se ale můžeme podívat níže - na ohořelé zbytky dílny RB Motorsport, britského specialisty na japonská auta včetně individuálně dovezených a v Evropě neprodávaných kousků.

„Nejsme si jisti přesným rozsahem škod, ale podle fotek to vypadá, že 99 % všeho bylo zničeno, bohužel spolu s auty zákazníků, což nás mrzí nejvíce,” píše se na stránce firmy odkud pocházejí i přiložené fotografie. „Za co jsme vděčni, je, že nikdo nebyl zraněn,” pokračuje příspěvek.

Nelze předpokládat, že by toho z aut zevnitř dílny šlo mnoho zachránit, možná až na levá zadní světla R35, která nevypadají poškozeně. Zbytek je pravděpodobně odsouzen na vrakoviště. Předpokládáme, že servis byl na podobnou tragédii pojištěn, a že i majitelé měli svá auta pojištěna proti požáru, ale nemáme to potvrzeno - tragédie to může být větší, než se na první pohled zdá.

Stejně tak zatím neznáme příčinu požáru - jestli byl založen úmyslně, jestli to byla nehoda anebo třeba závada na elektroinstalaci či něco na ten způsob. Zatím nebyla vyčíslena přesná výše škod v penězích, ale do desetimilionů v korunách půjde přinejmenším. Pohled na zničená auta je na každý pád velmi smutný, hřát nás musí to, že požáru padla za oběť pořád „jen” auta...

Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte - 1 - rb motorsport jdm pozar 01Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte - 2 - rb motorsport jdm pozar 02Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte - 3 - rb motorsport jdm pozar 03Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte - 4 - rb motorsport jdm pozar 04Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte - 5 - rb motorsport jdm pozar 05Tohle zbylo po požáru z dílny plné ostrých japonských aut. Většinu ani nerozeznáte - 6 - rb motorsport jdm pozar 06
Tenhle pohled je bolestný pro jakéhokoliv fanouška japonských strojů, ani nemusí jít o jeho vlastní auto

Zdroj: Motorsport@Facebook

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše