- -

Ujíždějící řidič si při honičce s policií zajel pro palivo. Třikrát (videa)

Pilot ukradeného BMW 3 při úprku zastavil hned třikrát pro palivo. Sledování zajistil vrtulník, z jehož si vše můžeme prohlédnout.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ujíždějící řidič si při honičce s policií zajel pro palivo. Třikrát (videa)

1.12.2016 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Pilot ukradeného BMW 3 při úprku zastavil hned třikrát pro palivo. Sledování zajistil vrtulník, z jehož si vše můžeme prohlédnout.

Když člověk slyší o policejních honičkách, většinou přicházejí zprávy z USA. Bohužel ani česká policie není imunní proti honicím choutkám, třebaže existují bezpečnější způsoby. Tentokrát ovšem zprávy přicházejí z Austrálie - a o honičku v pravém slova smyslu v případě z konce minulého týdne nešlo. Pilot BMW sice jel velmi divoce, ale choval se tak bez smečky policejních aut v zádech.

Policie odvolala pozemní pronásledování kvůli jeho přílišné nebezpečnosti pro zbytek silničního provozu a za vozem se držel jen policejní vrtulník. To je samo o sobě hodné pozornosti, kuriózní na tomhle případu je nicméně to, že pronásledovaný celkem třikrát zastavil pro palivo. Ani v jednom případě nezaplatil a vždycky natankoval jen trochu, aby se zdržel co nejméně.

V ukradeném BMW řady 3 byli původně čtyři lidé ve věku 14 až 17 let. Dvě dívky z něj vystoupily a utekly do blízkého obchodu při jedné ze zastávek pro palivo. Tam je pak zadržela policie. Jeden chlapec utekl později, také byl zadržen a všichni tři byli obviněni z krádeže auta. Patnáctiletý řidič byl dopaden včera odpoledne a byl obviněn z krádeže auta a obecného ohrožení. O žádných zraněních či o poškození dalších aut nevíme.

Ujíždějící řidič si při honičce s policií zajel pro palivo. Třikrát (videa) - 1 - ridic zastavil trikrat pri honicce 01Ujíždějící řidič si při honičce s policií zajel pro palivo. Třikrát (videa) - 2 - ridic zastavil trikrat pri honicce 02Ujíždějící řidič si při honičce s policií zajel pro palivo. Třikrát (videa) - 3 - ridic zastavil trikrat pri honicce 03
Tohle divoce jedoucí BMW prý urazilo asi 130 km po australských silnicích, i díky postupnému takování

Zdroj: 9News.

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše