Reklama

Vandal hanlivě popsal a zapálil Ford Mustang, kvůli nálepce „Volím Trumpa”

Nálepky ukazující politické přesvědčení majitele vozu jsou lákavé, ale pojí se s nimi riziko vandalismu odpůrců. Tady to jeden dohnal do extrému.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Vandal hanlivě popsal a zapálil Ford Mustang, kvůli nálepce „Volím Trumpa”

24.11.2016 | Marek Bednář | 5 příspěvků

Nálepky ukazující politické přesvědčení majitele vozu jsou lákavé, ale pojí se s nimi riziko vandalismu odpůrců. Tady to jeden dohnal do extrému.

Možná jste si všimli nálepek politických stran na některých autech. Nebo máte takhle ozdobené možná i své auto a dáváte tak světu znát, že volíte toho nebo tamtoho. Je asi jasné, že s takovým sdělením na autě, které je v podstatě bezbranné, stojí-li zaparkované před domem, se pojí riziko vandalismu od člověka, který neví, že na auta se lidem nesahá.

Kam až tohle může zajít, se přesvědčil majitel Fordu Mustang minulé generace a zároveň volič Donalda Trumpa. Příští prezident USA je extrémně i přes fakt, že se jeho rétorika s tím, jak má Bílý dům jistý, velmi zmírnila. Přesto zůstávají lidé, kteří Trumpa bytostně nenávidí - a spolu s ním i jeho voliče a fanoušky. Jeden z nich v Oregonu zapálil stříbrný Mustang, který měl na sobě nálepku „Volím Trumpa”.

Mustang byl téměř zcela zničen, vůz je na odpis, jestli z něj půjde vůbec něco použít jako náhradní díly, bude to možná z přední části a zpod kapoty. Kromě ohně ho vandal poškodil také růžovým sprejem - napsal na něj „FK Trump”. Význam je jasný snad i lidem, kteří angličtinou příliš nevládnou.

Kromě tohoto Mustangu vandal poškodil i opodál zaparkované Volvo, které ale podle jeho majitelky na sobě žádné politické vzkazy nikdy nemělo. Jestli byl vandal opilý či jestli byl v době činu stoprocentně při smyslech, zatím není známo, policie ho stále hledá. Doufáme, že neujde trestu, na auta se lidem nesahá, ať na nich mají napsáno cokoliv a z jakéhokoli důvodu.

Vandal hanlivě popsal a zapálil Ford Mustang, kvůli nálepce „Volím Trumpa” - 1 - ford mustang zapaleny anti-trump vandalem 01Vandal hanlivě popsal a zapálil Ford Mustang, kvůli nálepce „Volím Trumpa” - 2 - ford mustang zapaleny anti-trump vandalem 02Vandal hanlivě popsal a zapálil Ford Mustang, kvůli nálepce „Volím Trumpa” - 3 - ford mustang zapaleny anti-trump vandalem 03Vandal hanlivě popsal a zapálil Ford Mustang, kvůli nálepce „Volím Trumpa” - 4 - ford mustang zapaleny anti-trump vandalem 04
Na auta se lidem nesahá, i kdyby volili Tomáše Tuhého prezidentem zeměkoule

Zdroj: Carscoops

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše