Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte

Kdo by nechtěl Porsche 911? Takových lidí se najde minimum, většina z nich si jej ale nemůže dovolit. Není to případ tohoto muže, přesto právě on ukázal světu, jak mít 911 v garáži skoro zadarmo, jen si s ní jaksi nesjedete.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Fascinace a historie

Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte

19.11.2018 | Petr Miler

Kdo by nechtěl Porsche 911? Takových lidí se najde minimum, většina z nich si jej ale nemůže dovolit. Není to případ tohoto muže, přesto právě on ukázal světu, jak mít 911 v garáži skoro zadarmo, jen si s ní jaksi nesjedete.

Svět aut nezná mnoho takových ikon, jakou je Porsche 911. Už po dekády vyráběný sporťák, který dokáže stejně dobře ohromit na okruhu, jako při každodenním ježdění, je snem snad každého, komu koluje benzin v žilách. Problémem je, že skutečně si jej může dovolit jen hrstka bohatých nadšenců.

Muž, o které bude řeč dnes, je jedním z nich, je majitelem starší červené 911 generace 993, ceněné poslední iterace s vzduchem chlazeným motorem. Přesto on ukazuje cestu, jak novou 911 dostat do své garáže skoro zadarmo, třebaže bez práce to také nejde.

Patrně už jste asi prokoukli, že není tak úplně skutečná, to ale na výjimečnosti jeho práce nic nemění. Jde o třídimenzionální obraz na jedné ze zdí garáže, který vytváří velmi věrohodný dojem, že obydlí pro auta tím směrem pokračuje a skrývá modrou 911 generace 991. Je to působivé, jen pokus skočit za volant bude mít za následek spíše náraz do zdi.

Fanda, jehož práci proslavil jeden vídeňský dealer Porsche, ukázal nejen to, jak dojem nové 911 v garáži vznikal, ale i pozadí toho, jak vše vytvářel. Musí jít o velmi nadaného člověka, neboť většinu práce zvládl jen s různými barvami ve spreji. Aby ale vše dobře odhadl a zvolil správné proporce, použil také počítačové projekce a dalších fíglů, jak vám nejlépe ukáže obrazová dokumentace níže.

Pokud tedy toužíte mít Porsche 911 v garáži, neříkejte, že to nejde. Jako obvykle stačí trocha píle a zdánlivě nemožné se může proměnit ve skutečnost. Co na tom, že tahle 3D-911 nejezdí - pořád nám přijde být lepší mít v garáži takovou 911 než žádnou 911...


Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 1 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 01Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 2 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 02Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 3 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 03Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 4 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 04Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 5 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 05Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 6 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 06Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 7 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 07Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 8 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 08Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 9 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 09Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 10 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 10Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 11 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 11Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 12 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 12
Cesta k Porsche 911 v garáži může být méně trnitá, než si myslíte

Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 13 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 13Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 14 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 14Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 15 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 15Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 16 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 16
Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 17 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 17Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 18 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 18Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 19 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 19Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 20 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 20Fanda ukázal, jak dostat do vlastní garáže nové Porsche 911, i když na něj nemáte - 21 - Jak mit v garazi Porsche i kdyz na nej nemate 21
Žádná legrace to ale beztak nebyla

Zdroj: Porsche Zentrum Wien-Liesing@Facebook

Petr Miler

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše