Reklama

Tahle chytrá věc ze staré Hondy ukazuje, kolik zajímavých řešení bývá očím skryto

 | 16 příspěvků | 14.9.2017 Marek Bednář
Reagovat

berka

Dnes to můžou mít auta tak.. | 14.9.2017 09:11reagovat
avatar

Dnes to můžou mít auta také, jen se použije snímač náklonu, snímač akcelerace, dotykový snímač, nějaký soft který to vše vyhodnotí a tím odstraníme veškeré možné chyby funkce závažíčka :)

Nepřihlášený slavek

Podobně jsou zařízeny i sa.. | 14.9.2017 09:54reagovat
avatar

Podobně jsou zařízeny i samonavíjecí pásy. Zablokují se nejen při nárazu, ale i při určitém náklonu vozidla. Přinejmenším u Favoritu je to řešeno také závažíčkem, takže u Hondy a její schránky žádný převratný vynález, jen použití principu na jiném místě,

Nepřihlášený ochtl

pěkná blbost,aneb proč děl.. | 14.9.2017 10:24reagovat
avatar

pěkná blbost,aneb proč dělat věci jednoduše když to jde složitě,a že to nejde v kopci otevřít tak to už úplně nou comment,...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený kolemjdoucí 2

Reakce na: pěkná blbost,aneb proč děl.. | 14.9.2017 10:48reagovat
avatar

Buď trollíš z předsevzetí, a nebo jsi četl nějaký jiný článek než ostatní.

Vždycky sí říkám (ať už jsi kdo chceš, i tak je jich tu dost), jestli to trollení za prachy ty ne-lidi baví i po delší době. Věřím že nějakého rozeného psychopata určitě, ten nemůže jinak, ale těch je málo - takže pak jsou tu ostatní, třeba jen škodolibí, zneuznaní a podobně - a ty to asi baví chvíli než se vyblbnou... a co potom? Dělat zlo a šířit zášť jen proto, aby takovej ne-člověk dostal "svých pět zlatých", to musí být do finále neskutečně iritující - je známo že i "jen" sociopat mezi psychopaty trpí, takže nevěřím tomu, že by takoví (kterých je mezi nimi většina) necítili vůbec nic (oni i musí být schopni něco cítit, jinak by nemohli účinně trollit)... Asi to není žádnej med, být pořád důsledně na straně zla, až je mi jich trochu líto, ovšem rozhodli se sami - nebo ne? Nutí je někdo?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený ochtl

Reakce na: Buď trollíš z předsevzetí,.. | 14.9.2017 11:25reagovat
avatar

co to tady blábolíš?,to nemá hlavu ani patu jsi mě rozesmál:) a ted k tomu otvírání,k čemu je ti schránka která nejde v kopci otevřít?,proč neudělat jištění přímo u držátka té schránky kde chytnu rukou zatáhnu a tím ji odjistím a nebo jednoduše udělám aby se schránka otvírala víc ztuha a tím pádem se mi nic samovolně neotevře,...

papy

fakt nerozumiem, čo je tot.. | 14.9.2017 11:29reagovat
avatar

fakt nerozumiem, čo je toto za nezmysel. ochtl má pravdu. ja mám na skránke dvierka, ktoré majú "kľučku" a nič sa neotvorí samo, ale iba keď to niekto rukou stlačí. Nejaká automatická poistka je nezmysel.

Nepřihlášený Gašpo

Asi tak. Tá schránka je pr.. | 14.9.2017 12:04reagovat
avatar

Asi tak. Tá schránka je príliš malá na zmysluplné použitie a vďaka tomu systému je ešte menšia než by mohla byť. Takže vymakaná zbytočnosť. Stačilo by otváranie poriešiť iným sposobom než blbou zásuvkou.

Nepřihlášený omg

takze kdyz stojite v kopci.. | 14.9.2017 12:05reagovat
avatar

takze kdyz stojite v kopci z nebo do prihradky nic nedate :D fakt chytre, nastesti takovou vychytavku cv aute nemam dvirka prihradky se otviraji stisknutim "packy" takze z nich nic nevypadne nikdy a otevrit je muzu kdykoliv

Nepřihlášený kolemjdoucí 2

Jenom čtyři? Čekal jsem, že.. | 14.9.2017 13:14reagovat
avatar

Jenom čtyři? Čekal jsem, že se vás odkope víc...

Nepřihlášený Karel

Jaký by musel být sklon, a.. | 14.9.2017 13:20reagovat
avatar

Jaký by musel být sklon, aby se z přihrádky něco vysypalo?Nemá to spíše něco společného s akcelerací? Jen nevím, zdali tohle auto má dostatečnou akceleraci na posunutí předmětu.

Nepřihlášený Tomas

To je chujovina! Staci mec.. | 14.9.2017 16:33reagovat
avatar

To je chujovina! Staci mechanismus kdy jednou stlacim a prihradka se otevre - odcvakne a pak zavru a je zacvakla. Jestli si s tim nevite rady bmw ukaze jak se to dela

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený kolemjdoucí 2

Reakce na: To je chujovina! Staci mec.. | 14.9.2017 18:02reagovat
avatar

Víš v čem je ten vtip? Zaprvé - říká se "kdo nic nedělá nic nezkazí", a pak taky "žádný učený z nebe nespadl". Oni něco udělali a i když to možná není nejpreciznější řešení, tak nesedí na zadku a získávají zkušenosti - zatímco tady se pořád jen kritizuje a blbě kecá... a taky ustavičně trollí, abych nezapomněl. S takovou je krásně vidět kdo kam patří, a přijde doba kdy těm profitrollům dá někdo přes zobák a sebere jim hračky., protože sedět na prdeli, blbě kecat a kritizovat všechny a všechno okolo nejde donekonečna.

Nepřihlášený mario

Reakce na: pěkná blbost,aneb proč děl.. | 14.9.2017 19:40reagovat
avatar

pocuvaj ty jebo!píš nekam jinam!a k veci

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený kolemjdoucí 2

Reakce na: pocuvaj ty jebo!píš nekam.. | 14.9.2017 19:51reagovat
avatar

Proč bych měl, jen proto že si to přeje nějaký "super mario"? Píšu k věci, a když už jsme tedy u toho - píšou tu často pod články úplně jiné trollí exempláře i velmi hrubé nadávky, čímž porušují nejen pravidla diskusí (apropos, tady nějaká jsou?), ale i tzv. dobré mravy (pamatuje na ně i zákon) a možná i nějaké ty zákony. Analyzovat to nebudu, ale zrovna mě, který tu píše slušně, tu bude nějaký mario posílat někam kdovíkam? To určitě! Nech si zdát, mám právo na názor i diskusi stejně jako všichni ostatní.

Nepřihlášený kolemjdoucí 2

Reakce na: pocuvaj ty jebo!píš nekam.. | 15.9.2017 12:30reagovat
avatar

Dneska vidím, že jsi včera reagoval na někoho jiného a došlo k omylu - takže pardon, omlouvám se, přičítám to na vrub únavě a zdejšímu nepřehlednému systému odpovídání.

Co s těmi trolly?

Nepřihlášený apache

opak je pravdou,při každým.. | 16.9.2017 07:32reagovat
avatar

opak je pravdou,při každým přidání plynu sem jim to otevřelo,tak museli vymyslet takovou kravinu než předělat palubovku

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama