Reklama

Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček

O značce D. Throne jste možná nikdy neslyšeli, stroje od ní ale odebírá třeba i dubajská královská rodina. Za dobrou cenu totiž nabízí spoustu výjimečností.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček

4.5.2017 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

O značce D. Throne jste možná nikdy neslyšeli, stroje od ní ale odebírá třeba i dubajská královská rodina. Za dobrou cenu totiž nabízí spoustu výjimečností.

O výrobu dostupného luxusního auta se pokouší řada firem. Podobně se některé pokouší o výrobu dostupného a přitom reálně použitelného elektromobilu. Prvním takovým má být chystaná Tesla Model 3, i ta ale jistě bude pro řadu lidí příliš drahá, v Americe by měl stát od 750 tisíc korun nahoru. Do dané částky sice nejsou započítány různé státní dotace a pobídky, s těmi ovšem třeba na českém území nelze počítat, naopak, u nás se bude platit více, ke ceně se přidá clo a DPH.

Pokud toužíte po opravdu levném luxusním autě, navíc elektrickém, mohla by vám pomocnou ruku podat společnost D. Throne. O té jste nejspíše ještě neslyšeli, funguje ale již hezkých pár let. Za tu dobu stihla nasbírat nemalý počet zákazníků, mezi něž spadá i dubajská královská rodina. Zcela evidentně tedy budete v nejlepší společnosti, přičemž vstupní poplatek za toto privilegium činí jen 66 250 Kč.

Právě na tuto sumu, respektive na 3 040 000 korejských wonů, vychází D.Throne S. Tedy skutečně dostupný luxusní elektromobil, který se chlubí hliníkovým a ocelovým rámem, na nějž byly naroubovány dřevěné panely karoserie. Vybrat si ovšem můžete také polykarbonátové provedení, zatímco uvnitř lze volit mezi bílou, hnědou či černou kůží. Máme zde tedy nabídku století?

Jak asi tušíte, je tu minimálně jeden háček. D.Throne S je totiž primárně autem pro děti, i když pobrat zvládá skoro celou rodinu - jeho nosnost je slušných 200 kilogramů a i otec si snadno může přisednout. Akumulátory pak mají vydržet tři až sedm hodin, což při přepočtu na dojezd představuje zhruba 77 km. To rozhodně není špatné na dětskou hračku, která se navíc má chlubit špičkovou bezpečností.

Kromě výše zmíněného dostal D.Throne S plnohodnotné zadní zavěšení i zadní diferenciál, který se stará o blíže nespecifikovaný výkon elektrického motoru. Vozítko přitom měří 1 100 milimetrů na délku, 650 mm na šířku a 460 mm na výšku, respektive po horní věnec volantu - vejde se tak do zavazadelníku. Doplnit jej navíc můžete i několika druhy přívěsných vozíků.

K dispozici je taktéž příplatková výbava, která zahrnuje LEDkové podsvícení či dvojitý port na USB. Během jízdy je tedy možné dobíjet i mobilní telefon, ten ale naopak můžete využít i jako zdroj palubní zábavy. Tím ale možnosti nekončí, Korejci vám splní vše, oč je požádáte - vozítko si tedy můžete nechat posázet i křišťály od Swarovského jako ona dubajská královská rodina.

Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 1 - D.Throne Kids car 07Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 2 - D.Throne Kids car 04Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 3 - D.Throne Kids car 05Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 4 - D.Throne Kids car 06Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 5 - D.Throne Kids car 01Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 6 - D.Throne Kids car 02Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 7 - D.Throne Kids car 03Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 8 - D.Throne Kids car 08Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 9 - D.Throne Kids car 09Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 10 - D.Throne Kids car 10Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 11 - D.Throne Kids car 11Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 12 - D.Throne Kids car 12
Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 13 - D.Throne Kids car 13Korejci stvořili luxusní vůz plný hliníku a dřeva za 66 tisíc Kč. Má to ale háček - 14 - D.Throne Kids car 14
D.Throne S je dostupným elektromobilem, na nějž jste možná čekali celý život. Má to ovšem pár háčků

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše