- -

Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno

Alpha One zní jako dobré jméno pro další unikátní Lamborghini pro zámožné klienty automobilky. V tomto případě je to ale trochu jinak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno

18.5.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Alpha One zní jako dobré jméno pro další unikátní Lamborghini pro zámožné klienty automobilky. V tomto případě je to ale trochu jinak.

Ještě před pár lety se zdálo, že ceny mobilních telefonů půjdou jen dolů. Nicméně moderní přístroje disponují ve velmi malém balení technikou lepší, než jakou se vcelku nedávno chlubily pouze prvotřídní počítače. Není tedy vlastně divu, že ceny nových smartphonů míří spíše opačným směrem. A když na to přijde, mohou zamířit ještě výš.

Nejde tu totiž jen o techniku, stačí otisk slavného jména či nějaký ten drahý materiál a rázem je draze prodáván i mobil, který byste jindy pořídili za nesrovnatelně nižší částku. Dosvědčuje to i nový produkt společnosti Tonino Lamborghini, jenž vyrukovala s telefonem Lamborghini Alpha One. Jeho pouzdro bylo vyrobeno z tekutého kovu, který má být pevnější než titan a z nějž jsou mnohé díly italských supersportů. Vydržet by vám tedy mohl věčně.

Tato schránka je ovšem skryta za vysoce kvalitní italskou kůží zdobenou zlatými švy či pětiapůlpalcovým displejem QHD, který je chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass 4. Mobil pohání procesor Snapdragon 820 s čtyřgigovou RAMkou, což už dnes není úplně špičková konfigurace.

Kromě něj se telefon Lamborghini Alpha One chlubí 20megapixelovou kamerou, která má i stabilizaci obrazu. Nad displejem je navíc další, osmimegapixelová kamera. Data lze ukládat do vnitřní paměti o kapacitě 64 GB, tu lze ovšem rozšířit pomocí SD karty. SIMky pak telefon podporuje hned dvě najednou.

Ve finále lze zmínit ještě operační systém Android 7.0 Nougat či baterii o kapacitě 3 250 mAh, která podporuje i rychlonabíjení. To vše lze aktuálně pořídit za 119 000 rublů (cca 51 100 Kč), přístroj je totiž zatím dostupný pouze v Rusku, kde si na podobné věci potrpí. V případě úspěchu ale má do budoucna zamířit také do Spojených arabských emirátů, Číny nebo Velké Británie.

Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 1 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 01Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 2 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 02Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 3 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 03Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 4 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 04Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 5 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 05Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 6 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 06Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 7 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 07Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 8 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 08Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 9 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 09Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 10 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 10Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 11 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 11Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 12 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 12Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 13 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 13Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 14 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 14Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 15 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 15Lamborghini Alpha One je nový speciál pro Rusy, kolo však nemá ani jedno - 16 - Lamborghini Alpha One 2017 prvni sada 16
Lamborghini Alpha One je nový smartphone, který vás nevyjde zrovna lacino

Zdroj: Hi-Tech.Mail.ru

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama