Reklama

Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček

Vánoce jsou tady už za měsíc a deset dnů, a to si žádá řádnou přípravu. Pokud ji podstoupíte s Mercedesem, můžete nový vůz použít i jako vánoční stromeček.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček

14.11.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Vánoce jsou tady už za měsíc a deset dnů, a to si žádá řádnou přípravu. Pokud ji podstoupíte s Mercedesem, můžete nový vůz použít i jako vánoční stromeček.

Některé automobilky osazují své vozy dveřmi suplujícími akvária, jiné pro změnu sadou diod, které promítají logo toho či onoho výrobce na zem. Že to z praktického hlediska není k ničemu, nemusíme říkat - prostor, do kterého máte šlápnout, bude vždy lépe osvětlen ryzím světlem. Jenže dobře to vypadá, a tak to lidé chtějí, proto se s podobnou finesou nedávno vytasila i Škoda.

Ta už se ale jen pokouší naskočit do dávno rozjetého vlaku, ve kterém od začátku sedí Mercedes. Němci tuto „vymoženost” začali nabízet již v roce 2013, přičemž až dosud bylo v nabídce promítaných obrazů pouze jeho logo. To je sice podle automobilky „pravděpodobně nejznámějším na světě“, nicméně na straně druhé je poměrně jednoduché. A to klientům nemusí stačit, proto pro ně byla připravena alternativa. Jmenuje se „AMG Emblem LED Projector”.

Pod poměrně složitým názvem si ale nepředstavujte nic extrémně komplexního, pouze klasické logo divize z Affalterbachu zobrazující jabloň nad řekou. Sáhnout po něm přitom mohou nejen noví zákazníci, ale i majitelé starších vozů. Ovšem pouze za předpokladu, že při nákupu svého automobilu zvolili příplatkový paket dveřního osvětlení, jehož součástí podsvícení plochy pod vozem je.

Můžeme předpokládat, že zakrátko dostanou stejnou možnost i majitelé modelů Maybach, i když většina z nich jede na konzervativnější vlně. Na druhou stranu, třeba takový limitovaný model S650 Cabriolet již zdobí podsvícené prahy, není tedy vlastně jediný důvod, proč by třícípá hvězda nezkusila vydělat o pár korun navíc.

Promítání loga pod dveře ani svítící prahy ale nejsou tím jediným, co může na Mercedesech zářit - k dispozici je také iluminované logo na přídi. Vše je navíc k dispozici ve vícero verzích, takže pokud máte zájem, můžete už nyní udělat ze svého Mercedesu tak trochu vánoční stromeček. Že jde o věci, které bychom si do auta ani omylem nekoupili, už jsme probírali dávno. Ale kdo chce kam...

Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček - 1 - Mercedes-AMG Emblem LED Projector 2017 prvni foto 01Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček - 2 - Mercedes-AMG Emblem LED Projector 2017 prvni foto 02Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček - 3 - Mercedes-AMG Emblem LED Projector 2017 prvni foto 03Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček - 4 - Mercedes-AMG Emblem LED Projector 2017 prvni foto 04Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček - 5 - Mercedes-AMG Emblem LED Projector 2017 prvni foto 05Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček - 6 - Mercedes-AMG Emblem LED Projector 2017 prvni foto 06Mercedes se na Vánoce chystá důsledně, jeho auta už ted připomínají stromeček - 7 - Mercedes-AMG Emblem LED Projector 2017 prvni foto 07
Mercedes aktuálně nabízí projekci svých log na zem pod dveřmi, stran toho lze sáhnout i po podsvícené třícípé hvězdě na přídi či podsvícených dveřních prazích

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama