Reklama

Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové

Jak jinak než ve vší tichosti by mohlo k dealerům dorazit auto, které se honosí titulem toho vůbec nejtiššího na světě. Barvou ale do okolí spíše křičí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové

13.8.2017 | Petr Miler | 2 příspěvky

Jak jinak než ve vší tichosti by mohlo k dealerům dorazit auto, které se honosí titulem toho vůbec nejtiššího na světě. Barvou ale do okolí spíše křičí.

Uběhlo teprve 14 dnů od chvíle, kdy se světu představil nový Rolls-Royce Phantom. Do éteru vtrhl ve velkém stylu jako nový nejluxusnější vůz světa, tedy alespoň podle výrobce. O tom, zda je to pravda nebo ne, lze jistě diskutovat - slovem „nejluxusnější” může každý titulovat něco trochu jiného. O tom, že jde o nejtišší kdy sériově vyráběné auto, ale diskuze nemá smysl vést - to je holý fakt.

V tomto kontextu nepřekvapí, že automobilka tento vůz začala ve vší tichosti ukazovat zákazníkům i u prvních dealerů. Přesto se o tom dozvídáme, neboť absolutním prvenstvím v tomto směru se bez překvapení pochlubila londýnská firma HR Owen. Nejen, že to sem ze sídla Rollsu není daleko, je to především vyhlášený oficiální prodejce aut mnoha prestižních značek a mimo jiné nejúspěšnější dealer Bugatti na celém světě. Právě odtud tak pocházejí přiložené fotky, které zachycují vůz ve vskutku pozoruhodné specifikaci.

Mihla se už na prvních oficiálních fotkách, mnoho z ní ale vidět nebylo. Tady si můžeme vůz prohlédnout do detailu a ukazuje, co to znamená, kdy noblesní auto mlčí zvukovými projevy, ale křičí svou barvou. Fialový Rolls-Royce rozhodně není něčím běžným, ne v případě distingvované limuzíny typu Phantom.

Odvážné provedení zevnějšku navíc doprovází i obdobné ztvárnění kabiny, ve které se to fialovou též jen hemží. Vidět navíc můžeme i některé z výjimečných prvků výbavy, zejména pak vzadu. Tam trůní dvojice samostatných sedadel oddělených elegantní středovou konzolou oděnou též částečně do fialové. Zčásti je též vidět nový zábavní systém pro cestující vzadu, který je ukryt pod pravým dřevem v opěradlech zadních sedadlech a může být vysunut stiskem tlačítka.

Podívejte se na to všechno sami a... žasněte, neboť tento vůz je toho hoden. Co neuvidíte zde, vám do detailu vykreslí předchozí galerie. Jen oficiální fotky, ani ty živé, nepůsobí tak přirozeně jako tyto, pořízené bez podstatných digitálních úprav...

Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 1 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 01Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 2 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 02Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 3 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 03Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 4 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 04Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 5 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 05Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 6 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 06Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 7 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 07Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 8 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 08Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 9 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 09Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 10 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 10Nové nejtišší auto světa bez hlesnutí dorazilo k prvnímu dealerovi, ve fialové - 11 - Rolls-Royce Phantom VIII zive HR Owen 11
Nový Rolls-Royce Phantom VIII ve fialové barvě je vážně svérázná věc. Kouzlo ale nepostrádá, pochopitelně...

Zdroj: HR Owen

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše