Reklama

Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud

Novou generaci Focusu už jsme mohli vidět na mnoha špionážních fotkách a v maskování nám zase tak nová nepřišla. Realita je však úplně jiná.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud

14.2.2018 | Mirek Mazal | 23 příspěvků

Novou generaci Focusu už jsme mohli vidět na mnoha špionážních fotkách a v maskování nám zase tak nová nepřišla. Realita je však úplně jiná.

V průběhu minulého roku jsme mohli mnohokrát spatřit špionážní fotky testovacích prototypů čtvrté generace Fordu Focus. V závěrečných měsících se čekalo odhalení, ale automobilka si dává načas. Oficiální premiéry jsme se zatím nedočkali, ale předpremiéru už máme za sebou. A ukazuje trochu jiné auto, než jsme čekali.

I když jsme vůz dříve mohli spatřit na oficiálních fotkách v barevné kamufláži s bílým popiskem „Time to Focus“, konečná podoba je překvapivá a s dosavadním pojetím vozu nemá prakticky nic společného. Na nově pořízených snímcích vidíme přední i zadní světla a boční linie, z nichž auto připomíná třeba Mazdu 3 či jiné konkurenční kompakty, současné Fordy nikoli.

Na záběrech jsou patrné také červené brzdiče a velká kola, které naznačují, že jde o silnější provedení. Střešní spoiler, přední a zadní difuzor by mohly hrát do karet faktu, že máme štěstí na výkonný Focus ST. Další nafocené auto stojí pod plachtou s jinými disky kol a také s jinými brzdami. Podle elegantního vzhledu kol by se mohlo jednat o luxusní verzi Vignale, která je očekávána.

Snímky byly pořízeny v Portugalska nejspíše při focení oficiálního katalogu a jak můžete sami vidět, lidé z najaté agentury na fotografa nereagovali zrovna s nadšením. Nezabránili však publikaci fotek, které dobře doplňují předchozí špionážní materiály. Na nich vidíme třeba i novou horizontální mřížku chladiče, která vypadá vyšší než u předchozí generace.

Oficiální odhalení vozu musí být už kvůli tomuto focení na spadnutí a světovou premiéru lze očekávat na autosalonu v Ženevě. Velké překvapení už z toho nebude, otázkou ovšem zůstává, kdy se novinka dostane na trh. Ford v posledních letech neměl problém s tím nějakým vůz představit a pak jej do prodeje dostat třeba i za více než rok. Snad tentokrát bude rychlejší...

Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 1 - Ford Focus 2018 2019 novy bez maskovani 01Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 2 - Ford Focus 2018 2019 novy bez maskovani 01aNový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 3 - Ford Focus 2018 2019 novy bez maskovani 01bNový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 4 - Ford Focus 2018 2019 novy bez maskovani 02
Při focení katalogových záběrů na pobřeží Portugalska byl nový Focus nafocen bez špetky maskování. A lidé fotky pořizující z toho radost neměli

Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 5 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 01Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 6 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 02Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 7 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 03Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 8 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 04Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 9 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 05Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 10 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 06Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 11 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 07Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 12 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 08Nový Ford Focus nafocen bez špetky maskování. Je úplně jiný než dosud - 13 - Ford Focus 2018 unikle prvni oficialni fotky 09
Oficiální snímky barevně zamaskovaného prototypu tak velkou mezigenerační změnu vzhledu nenaznačovaly

Zdroj: Vezess

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 23 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše