Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up

Mercedes G 63 AMG 6x6 je pro plebs, skutečná smetánka jezdí tímhle. Tedy, pokud si tento stroj někdo objedná od americké firmy NCE.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up

6.9.2017 | Marek Bednář | 15 příspěvků

Mercedes G 63 AMG 6x6 je pro plebs, skutečná smetánka jezdí tímhle. Tedy, pokud si tento stroj někdo objedná od americké firmy NCE.

Mrzí vás, že si už nekoupíte nový Mercedes G 63 AMG 6x6, a „normální” G 65 AMG má na vás málo náprav? Kalifornská firma NCE, Newport Convertible Engineering, přichází s řešením, které je snad ještě opulentnější. Co byste také čekali od firmy, která se zabývá stavěním čtyřdveřových kabrioletů.

To, na co nejspíše už pár desítek vteřin hledíte s otevřenými ústy, je Bentley Bentayga 6x6 Mega (sic!), a to dokonce s korbou. Tedy, zatím existuje jen na počítači a vytvořená ne zrovna umně, ale o to nejde - nepochybujeme, že NCE je po všem co postavila tuhle šílenost vyrobit a pár kousků i prodat. Za kolik, je úplně jedno.

Potenciální klienti totiž nesmrdí korunou, troufáme si odhadnout. Co lepšího byste chtěli pro cestování mezi svými ropnými vrty v poušti co nejpřímější trasou? Samozřejmě, vrtulník, ale pokud vás baví auta a chcete si při běžné obhlídce revíru užít cestou trochu zábavy v písečných dunách, a chcete-li to dělat v luxusu odpovídajícímu vašemu bohatství, není lepšího stroje.

Firma NCE nedodala žádné technické specifikace, na svém webu u prezentace tohoto monstra jen hovoří o tom, jak je Bentayga ošklivá, ale jak je kromě vzhledu naprosto dokonalá. A že si můžete Bentaygu 6x6 objednat pouze u firmy Newport Convertible Engineering. Čekejme „standardní” provedení s motorem 6,0 W12 o více jak 600 koních a pohon všech... šesti kol.

Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 1 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 01Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 2 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 02Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 3 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 03Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 4 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 04Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 5 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 05Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 6 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 06Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 7 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 07Šejkové mají novou modlu, jedna firma nabízí Bentley Bentayga 6x6 Mega pick-up - 8 - bentley bentayga 6x6 mega pick-up nce ilu 08
Komu je málo Bentley Bentayga i Mercedes G63 AMG 6x6, zdá se být tato šílenost dokonalým řešením

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 15 příspěvků

 

Autobazar

zobrazit vše