Reklama

Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta

Za normálních okolností musíte ladit každý detail, aby váš inzerát na prodej ojetiny zaujal mezi statistíci jinými. A nebo stačí být líný a jednoduše „in”.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta

22.11.2017 | Mirek Mazal | 6 příspěvků

Za normálních okolností musíte ladit každý detail, aby váš inzerát na prodej ojetiny zaujal mezi statistíci jinými. A nebo stačí být líný a jednoduše „in”.

Při vystavení inzerátu na prodej automobilu se nabízející většinou snaží popsat co nejvíce informací a přidat k nim co nejkvalitnější fotky. Nebo by to alespoň udělat měl, však jsme nedávno probírali rozličné rady, jak ojeté auto nabídnout co nejlépe. Při jejich dodržení se jednoduše zvyšuje šance, že si nabídky někdo všimne, na dotyčného udělá dobrý dojem a o vůz se bude dále zajímat. Jen tak prodej proběhne co nejrychleji a za co možná nejvyšší cenu.

Výše zmíněné je neoddiskutovatelný fakt, pokud jde o samotnou schopnost inzerátu zaujmout, stačí někdy mnohem méně. Ukazuje nám to jeden Belgičan, který svůj inzerát odbyl a přesto je to právě jeho nabídka, která nyní koluje po internetu. Prodává svůj Mercedes-Benz G300 a napsal k němu tak málo informací, že by normálně nikoho nezaujal. Fotky to nenapravují, je to náhodná změť nekvalitních snímků, jedna položka v nabídce je ale natolik zajímavá, že všechno přebíjí.

Jde o cenu. Je nesmyslně vysoká nebo naopak lákavě nízká? I to by asi stačilo, ale tady nejde o její hladinu, nýbrž o měnu. Inzerent nabízí svou třídu G za 3 bitcoiny (BTC). A protože tahle věc je dnes jednoduše „in” a pořád se za ní zdaleka nedá koupit cokoli, nabídka si získala pozornost.

Pokud jste poslední léta strávili mimo civilizaci, dodejme, že Bitcoiny jsou virtuální decentralizovaná měna bez jakékoliv regulace, které je předem daný omezený počet a její hodnotu ovlivňuje jen nabídka a poptávka. Kurs vůči tradičním měnám je tak silně nestabilní a kolísá každým okamžikem, v čase publikace tohoto článku platí 1 BTC za 178 683 Kč, takže teoretická cena jeho Mercedesu v korunách je asi 536 000 Kč.

Možná byl pán z Belgie tak zaneprázdněný těžbou elektronické měny, že nebyl čas napsat pořádný inzerát, něco ale přece jen víme. Rád by prodal Mercedes-Benz G 300 GD z července 1992 s šestiválcovým motorem o objemu tří litrů poháněný na naftu, který umí vyrobit 83 kW (113 koní) a 191 Nm točivého momentu. Od novoty najel 280 000 kilometrů. Auto se zdá být v celkem dobrém stavu, čistý interiér s koženými sedačkami se jeví být udržovaným, mechanickou spolehlivost by napověděla osobní návštěva nebo aspoň pravá servisní knížka, která na fotkách chybí.

Je zajímavé vidět mezi záplavou inzerovaných vozidel cenu v Bitcoinech, které jsou anonymní a reálně se skládají se jedniček a nul. Cena v inzerátu v jiné měně neodpovídá, protože bitcoiny neustále kolísají, pokud je ale zrovna máte a koupili jste je kdysi za pár korun jako majitel tohoto Lamborghini, je to cesta, jak nyní mít opravdu levný Mercedes třídy G. Jak jsme zmiňovali, za Bitcoiny vám naprostou většinu ojetých aut nikdo neprodá...

Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 1 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 01Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 2 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 02Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 3 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 03Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 4 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 04Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 5 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 05Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 6 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 06Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 7 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 07Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 8 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 08Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 9 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 09Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 10 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 10Belgičan ukázal, jak dnes jde zaujmout i odfláknutým inzerátem na prodej auta - 11 - Mercedes G za Bitcoiny prodej 11
Tento Mercedes stojí 3,- Jen bohužel ne koruny, ale bitcoiny

Zdroj: Autoscout24.nl

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 6 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama