- -

Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu

Pokud se ptáte na spojitosti mezi výrobcem automobilů a nábytkem, dvě bychom tu měli. V případě Bentley je podobně luxusní. A podobně drahý.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu

11.4.2017 | Marek Bednář | 3 příspěvky

Pokud se ptáte na spojitosti mezi výrobcem automobilů a nábytkem, dvě bychom tu měli. V případě Bentley je podobně luxusní. A podobně drahý.

Pořídili jste si nové Bentley Bentayga, suverénně nejdražší SUV světa, ale uvnitř vašeho domu to není vidět, protože... auto parkujete v garáži? Tento problém má řešení, a to přímo od Bentley, které kromě automobilů nabízí také luxusní nábytek, jehož čalounění může být úplně stejné jako ve vašem autě. Anebo také úplně jiné, záleží jen na vaší volbě, v žádném případě ale nesmíte mít hluboko do kapsy.

Bentley Home 2017 Collection, jak se aktuální nabídka jmenuje, si dává za cíl spojit klasické linky s elegancí a luxusem, které jsou vozům Bentley vlastní. Šéfdesignér Carlo Colombo přidal dřevo javoru a eukalyptu a jedním z důležitých kritérií byla vyváženost designu. Proto nevidíme žádné přílišné výstřelky, ale ani strohost, typickou pro některé moderní interiéry.

Tedy, patříte-li k lidem, kteří nemají problém utratit v přepočtu asi 188 tisíc Kč za stolní lampu, můžete při prohlížení obrázků níže přemýšlet, jakým odstínem béžové vymalujete zdi nově vybaveného pokoje. Ona lampa, pochopitelně, není ani zdaleka nejdražší položkou v seznamu, právě naopak.

Židle přijde na 239 tisíc korun, postel s čalouněným čelem stojí 335 tisíc korun, menší pohovka přijde na 531 tisíc korun, větší gauč na 731 tisíc korun a ne, u šesti cifer vážně neskončíme. Na onu skříň si připravte 1,13 milionu korun a levně tady nedostanete ani lenošku. Stojí 436 tisíc korun, tedy tolik co základní Škoda Octavia i s nějakou výbavou navíc. Také trochu... lenoška, ale pořád méně než tato.

A řekli jsme, že jde o ceny bez DPH? Vidíte, pak jsme s cenami ještě o 21 %, tedy pokud nebudete nakupovat na firmu. Je přitom třeba dodat, že se jedná o základní ceny, protože všechny kousky je možné upravit přesně podle přání zákazníka. Máte-li ve své Bentayze zakázkově vyšívaná růžová loga skupiny Tři sestry, jistě bude možné je nechat vyšít i na polštářky gaučů. Elegance, které tenhle nábytek má nyní na rozdávání, by utrpěla, ovšem cena by letěla jen nahoru...

Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 1 - nabytek bentley home 2017 collection 01Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 2 - nabytek bentley home 2017 collection 02Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 3 - nabytek bentley home 2017 collection 03Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 4 - nabytek bentley home 2017 collection 04Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 5 - nabytek bentley home 2017 collection 05Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 6 - nabytek bentley home 2017 collection 06Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 7 - nabytek bentley home 2017 collection 07Bentley představilo nový luxusní nábytek, asi nebudete mít ani na tuhle stolní lampu - 8 - nabytek bentley home 2017 collection 08
Elegance má nábytek Bentley na rozdávání, nul v cenách také

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama