Reklama

BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil

Je to M3 E92 s paketem Competition, dvouspojkou a... dírami po výstřelech policie. Přesto se dostalo do prodeje a přesto se prodalo, ne úplně levně.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil

23.9.2017 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Je to M3 E92 s paketem Competition, dvouspojkou a... dírami po výstřelech policie. Přesto se dostalo do prodeje a přesto se prodalo, ne úplně levně.

Většina BMW M3 E92, které se prodávají, má relativně normální historii. A jsou to lákavá auta, s vysokootáčkovým atmosférickým osmiválcem pod kapotou. Tenhle bílý exemplář na tom je trochu jinak - začátkem léta byl ukraden, pak ho policie chtěla zastavit, ale řidič se jal ujíždět.

Při honičce došlo na střelbu a vůz skončil v příkopě s několika dírami od kulek v levém boku. Řidič od auta zapíchnutého v potoce utekl, později ale byl dopaden. Jaký byl jeho další osud, nevíme, co ale víme je, že tohle auto bylo na prodej do značné míry tak, jak ho policie tehdy těsně po střelbě zajistila. Tedy bez levého předního okna a s dírami po kulkách, ale očividně s opravenou přídí.

Vůz samotný by byl jinak velmi lákavý, měl navigaci, paket Competition, kožené čalounění interiéru a jen 91 tisíc najetých kilometrů od roku 2010, kdy byl vyroben. Čtyřlitrový osmiválec posílal svých 420 koní na zadní kola přes dvouspojkovou převodovku, u BMW označovanou jednoduše DCT.

Co nebylo přesně známo, bylo poškození. Kam až se dostaly kulky a co všechno poničily, netušíme. Nevíme ani, jestli motor běžel, na jedné z fotek ale vidíme klíčky a manuál. Víme také, že cena byla 27 650 Eur, tedy asi 721 tisíc korun. To je docela hodně, za takovou sumu snadno pořídíte funkční M3 E92 s méně divokou historií a ještě bude mít manuální převodovku.

Píšeme „cena byla”, protože si tohle rozstřílené auto někdo neprodleně koupil. Předně nevíme, proč nebylo vráceno právoplatnému majiteli, ale ten mohl mít různé důvody, proč auto odmítnout - třeba mu pojišťovna už škodu vyplatila a on už měl objednané jiné auto. V každém případě, nějaký dobrodruh si tuhle bílou M3 koupil. Možná bral ony díry po kulkách jako plus. Však v kolika M3 můžete ohromeným dámám před nočním klubem říci: „Tyhle rány mám od tankových střel...?”

BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 1 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 01BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 2 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 02BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 3 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 03BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 4 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 04BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 5 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 05BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 6 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 06BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 7 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 07BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 8 - bmw m3 e92 po honicce nl prodej 08
Takhle byl vůz inzerován na prodej...

BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 9 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 01BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 10 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 02BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 11 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 03BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 12 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 04BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 13 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 05BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 14 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 06BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 15 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 07BMW M3 s dírami po kulkách po honičce s policií se v prodeji nevidí. Někdo ho koupil - 16 - bmw m3 e92 po honicce v prikope 08
...a takhle vypadal, když ho před několika měsíci policie vytáhla z příkopy

Zdroj: Autoblog.nl

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše