Reklama

Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi

Jeremy Clarkson má kvůli svým postojům pověst nesmlouvavého, až arogantního člověka. Jak se však nyní zdá, může to být jen mediální image, za kterou se skrývá někdo docela jiný.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi

4.6.2018 | Petr Prokopec | 16 příspěvků

Jeremy Clarkson má kvůli svým postojům pověst nesmlouvavého, až arogantního člověka. Jak se však nyní zdá, může to být jen mediální image, za kterou se skrývá někdo docela jiný.

Asi nejslavnější automobilový novinář všech dob neplatí zrovna za muže s dobrým srdcem. Svými tvrdými recenzemi, nesmlouvavými glosami a ostrými narážkami si Jeremy Clarkson vytvořil image až arogantního, do sebe zahleděného člověka, který se dokáže bavit leda na cizí účet.

Stejně tak neplatí za technicky schopného jedince. Jeho oblíbeným pracovním nástrojem je kladivo, s jehož pomocí opravuje prakticky všechno. Není tedy vlastně ani překvapivé, že v pořadech Top Gear a The Grand Tour sám sebe prezentuje jako člověka, který v případě potřeby prostě zvedne telefon a zavolá si pomoc, místo aby si sám trochu ušpinil ruce. O to více udivující je jeho nedávný čin ve skutečném světě, kdy napomáhal ženě v nouzi s výměnou kola.

Událost se odehrála minulý týden ve čtvrtek v centru Londýna, kdy Binky Felstead, hvězdička realitní show Made in Chelsea, píchla levou přední pneumatiku u svého Volkswagenu Polo GTI. Naštěstí jel kolem rytíř v zářivé zbroji na bílém koni, tedy Clarkson, který se rozhodl, že s výměnou kola napomůže. Podle svědků mu ale vše trvalo relativně dlouho, a to nějakých 15 minut.

Důvodem poměrně dlouhé výměny by mohla být ona v úvodu zmiňovaná Clarksonova nešikovnost, což jen potvrzuje fakt, že ani jemu, ani Binky Felstead nešel následně po celé „operaci“ spustit hever. Požádán tedy musel být jeden z přítomných fotografů. Stejně tak se ale o prodlevu mohla postarat samotná televizní hvězdička, která se po celou dobu snažila napomáhat.

Nakonec se ale vše v dobré obrátilo, i když jak dodává list Daily Mail na základě výpovědi jednoho ze svědků události, celý incident má lehce pikantní nádech. Ačkoliv se Clarkson kasal, že „takto se má provádět výměna pneumatiky“, kolo měl na náboj nasadit špatně. Zasáhnout tak musel jeden z náhodných kolemjdoucích, který již měl vše uvést do pořádku.

Nedá se tedy říci, že by si Clarkson s tímto úkolem poradil s bůhvíjakou ctí, zručný člověk to asi vážně nebude. Minimálně zkazky o své aroganci a bezohlednosti tím ale popřel, a to tím spíše, že mu samotná výměna kola nakonec zase tak dobře nešla. Chvályhodný je už úmysl pomoci, však Jezza musí mít spoustu pro něj jistě přínosnějších věcí na práci...

Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 1 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 01Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 2 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 02Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 3 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 03Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 4 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 04Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 5 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 05Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 6 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 06Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 7 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 07Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 8 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 08Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 9 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 09Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 10 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 10Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 11 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 11Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 12 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 12Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 13 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 13Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 14 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 14Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 15 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 15
Jeremy Clarkson se sice ukázal jako rytíř v zářivé zbroji, zároveň však potvrdil, že v technice opravdu není kovaný. Zkazky o své sebestřednosti ale popřel stejně tak dobře

Clarkson možná ten není arogantní sobec, kterým se zdá být. Takto pomohl ženě v nouzi - 16 - Jeremy Clarkson a Binky Felstead 16
Odměna se dostavila, s pohlednou televizní hvězdičkou nakonec zamířil na večeři

Zdroj: Daily Mail

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 16 příspěvků

Autobazar

zobrazit vše