Reklama

David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli

Knight Rider už se jednou vrátil, bylo to ale fiasko, protože se nedržel původní předlohy. Teď se má vrátit ve stejné podobě jako kdysi, i s Hoffem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli

9.8.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Knight Rider už se jednou vrátil, bylo to ale fiasko, protože se nedržel původní předlohy. Teď se má vrátit ve stejné podobě jako kdysi, i s Hoffem.

Pokud jsou vám blízká 80. léta minulého století a vše, co k nim paří, pak stoprocentně oceníte video, které nyní vytáhlo filmové studio Marvel. O auta v něm sice nezakopnete, nicméně „osmdesátky“ jsou cítit z každého záběru. Máme tu bujné kštice, obří kníry a blýskavé oblečení, se kterým byste před třiceti lety nadělaly parádu na každé diskotéce. A co víc, je tu i David Hasselhoff.

Právě německá ikona je důvodem, proč nás video a Hasselhoffův komentář k němu zaujaly. Vydáno bylo u příležitosti příchodu snímku Strážci galaxie 2 na domácí nosiče, přičemž Hoff má ve filmu menší roli. Za tu přitom vděčí režiséru Jamesi Gunnovi, ze kterého se kdysi vyklubal velký fanoušek televizního seriálu Knight Rider. V době jeho původního vysílání Gunnovi nebylo ani 20, na seriál se díval, Hasselhoffa v hlavní roli obdivoval a teď se mu poštěstilo s ním pracovat.

Stali se přáteli a právě díky tomu se Knight Rider má dočkat návratu. „Předestřel jsem Jamesi pár nápadů na nového Knight Ridera a on na to zareagoval s nadšením,“ uvedl německý herec. Šance na comeback KITTa tu tedy je, a to paradoxně přes fiasko dřívějšího návratu Knight Ridera na televizní obrazovky v letech 2008 a 2009. Tento pokus úspěšný nebyl, ovšem kvůli tomu, že se seriál nedržel původního „kopyta”. A ani Ford Mustang Shelby GT500 nebyl důstojnou náhradou legendárního mluvícího Pontiacu Trans Am.

Teď má být všechno jinak. „Lidé říkají, že se jim nelíbily jiné pokusy vrátit Knight Ridera na obrazovky. Já jim na to říkám, že takový návrat musí být věrný tomu, čím tenhle seriál býval,” říká Hasselhoff zjevně chápajíc, jak by návrat Michaela Knighta a spol. musel probíhat. A na otázku, zda máme čekat film či televizní seriál, odpovídá, že by šlo o plnohodnotný TV seriál jako kdysi.

„Skutečně to vyšlo z našeho vztahu s Jamesem a z toho, že tento seriál miloval. Na návrat Knight Ridera myslím už dlouho a James po tom skočil. Pracujeme teď na získání veškerých potřebných práv a bavím se i s kanály, které by seriál mohly koupit,” říká dále Hoff. To zní skutečně velmi nadějně, ale co hlavní postava? A co samotný David Hasselhoff?

I ten by se překvapivě v seriálu objevil, ne však jako Michael Knight, na to už je přece jen trochu starý. Říká: „Dovolte mi být tím starým mužem, dovolte mi být Devonem. Už nemůžu běhat, už se nemůžu s nikým mlátit, už nemůžu skákat, ale pořád umím řídit.” To zní skutečně zajímavě, takový remake by mohl stát za to...

David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli - 1 - nej film auta trans am kitt 01David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli - 2 - nej film auta trans am kitt 02David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli - 3 - nej film auta trans am kitt 05David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli - 4 - nej film auta trans am kitt 06David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli - 5 - Tlacitka nastaveni auta spatne 12David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli - 6 - nej film auta trans am kitt 04David Hasselhoff mluví o návratu pravého Knight Ridera. I s ním, ale ne v hlavní roli - 7 - Tlacitka nastaveni auta spatne 11
Knight Rider je televizní legendou a jeho návrat v zajímavé podobě kje teď pravděpodobnější než kdy dříve

Zdroj: TMZ

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše