Reklama

Jeremy Clarkson překvapil, objeví se v dalším televizním pořadu. A bude to velké

Bývalá hvězda Top Gearu je teď hlavní postavenou The Grand Tour. Kdo by čekal, že mu to v jeho 57 letech bude stačit, mýlil by se, o auta ale teď už nepůjde.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Jeremy Clarkson překvapil, objeví se v dalším televizním pořadu. A bude to velké

13.2.2018 | Mirek Mazal | 2 příspěvky

Bývalá hvězda Top Gearu je teď hlavní postavenou The Grand Tour. Kdo by čekal, že mu to v jeho 57 letech bude stačit, mýlil by se, o auta ale teď už nepůjde.

Bez diskuze největší hvězda motoristických pořadů Top Gear a The Grand Tour i autor testů a glos pro The Sunday Times a The Sun si překvapivě našel nové zaměstnání. Pokud byste ovšem čekali, že bude znovu souviset s auty, mýlili byste se - sebevědomý moderátor přijal nabídku provázet soutěžící anglickou verzí pořadu „Chcete být milionářem?”.

Ta byla ve Velké Británii, podobně jako u nás, svého času velmi populární, v posledních letech ale nové díly nevznikaly. To se nyní změní, neboť vědomostní hra produkční společnosti Stellify Media se vrátí na obrazovky právě s Jeremym Clarksonem v roli, která u nás proslavila Vladimíra Čecha.

Předchozí uvaděč Chris Tarrant provázel pořadem úspěšně patnáct let. S vysíláním začal roku 1998 za vysoké podpory diváků a skončil v roce 2013. Zdroje z televize o novém moderátorovi mluví jako o nové krvi. „Jeremy má ohromný charakter a vedení je přesvědčeno, že přijde a udělá show po svém.“

Producenti spoléhají na vtipné rozhovory, se kterými motoristický novinář nemá problém. „Show byla posledně obrovským hitem, existuje naděje, že se tak stane podruhé,“ doufá televize. A patrně právem. Clarksonovo jméno bylo dosud s to prodat kde co, tak proč ne „milionáře”?

Natáčení nové série má začít v letošním roce. Soutěžící se mají na co těšit. V křesle se zapotí během přemýšlení nad spletitými otázkami za velké peníze, ale před nimi bude navíc sedět osoba, která nemá k ostrým slovům daleko. Sběratelé unikátních hlášek jistě dostanou šanci rozšířit svoji sbírku, podobně jako Clarkson dostane šanci rozšířit svůj nemalý majetek. Kolik za účinkování v soutěži dostane peněz, se ale zdroje zatím nezmiňují...

Jeremy Clarkson překvapil, objeví se v dalším televizním pořadu. A bude to velké - 1 - Jeremy Clarkson bude tocit Chcete byt milionarem 01Jeremy Clarkson překvapil, objeví se v dalším televizním pořadu. A bude to velké - 2 - Jeremy Clarkson bude tocit Chcete byt milionarem 02Jeremy Clarkson překvapil, objeví se v dalším televizním pořadu. A bude to velké - 3 - Jeremy Clarkson bude tocit Chcete byt milionarem 03Jeremy Clarkson překvapil, objeví se v dalším televizním pořadu. A bude to velké - 4 - Jeremy Clarkson bude tocit Chcete byt milionarem 04
Jeremy Clarkson naláká velké množství diváků díky svému charismatu a smyslu pro humor, doufají tvůrci pořadu

Zdroj: Drive Tribe

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše