Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele

28.8.2016 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Carstorage and Go je prý nedobytné místo, kde si můžete odložit své auto, které bude vždy připravené vyrazit. Schází se v ní hlavě cenné stroje.

Mít vlastní auto ve vlastní garáži u vlastního domu je jistě skvělé, protože kdykoliv můžete kamkoliv vyrazit a také se kdykoliv můžete do garáže přijít podívat. Neřeknete si nic jako: „Nechce se mi jet s Porsche, protože bych pro něj musel zajet.” Na druhou stranu, mít auto doma nemusí být stoprocentně bezpečné a také se z údržby může stát nepříjemnost, pokud na ni nemáte čas a vozu se raději věnujete za jeho volantem než v přítmí jeho kapoty.

Právě pro takové případy vznikla nedávno v nizozemském Haagu vznikla garáž s názvem Carstorage&Go, kam se vejde 300 aut. Jsou hlídaná nonstop a podle majitelů není možné, aby bylo auto ukradeno. Tak dokonalé zabezpečení, jako v případě „trezoru na auta” RoboVault ale nevidíme, celé tohle řešení má blíže k supergaráži v americkém Austinu jen s tím rozdílem, že klíčová zabezpečená garáž není v přízemí, ale v prvním patře, kam je třeba „vyšplhat” nově instalovaným výtahem. Bez něj nevede cesty ven a zřejmě v něm autoři spatřují onu dokonalost.

Zajímavá služba je to ale každopádně. V Carstorage&Go můžete zaparkovat jen třeba na jednu noc nebo pár dnů. Firma je na Googlu uvedena jako autoservis, snad proto, že spolupracuje se servisy v okolí a když sem třeba na týden chcete odložit svůj supersport před servisem, provozovatel domluví údržbu právě na dobu, kdy budete pryč. A také nabízí službu vyzvednutí či přistavení auta, kde si budete přát.

Obvyklejším využitím ale je - tak jako v onom Austinu - dlouhodobé uschování vozu s kompletní péčí. Firma se zkrátka postará o to, aby vaše auto bylo v bezpečí a kdykoli připravené vyrazit na cestu, pakliže se garáži rozhodnete přiblížit. Nechybí ani zázemí, to kdybyste nechtěli jen přijet a odjet, ale třeba se i setkat s lidmi, kteří zde také schovávají svá milovaná auta nebo si prostě odpočinout po krocení třeba... Caymanu GT4

Tan vidíme na fotkách vedle dalších zajímavých aut, která se tu zatím sešla. Není jich 300, na to funguje služby moc krátkou dobu, i pohled na zmíněné Porsche, Mercedes SLS AMG, Ferrari, Astony nebo i starší Jaguary či Lancii 037 potěší.

Tyhle služby pochopitelně nejsou zadarmo. Carstorage&Go ceník na svém webu nemá, jen odkazuje na kontakty, aby případný zájemce poslal poptávku a cena mu bude stanovena na míru. Levnou službu pochopitelně neočekávejte, ale dá se to brát jako něco na způsob wellness-pobytu pro vaše auto, zatímco vy si budete užívat v Karibiku, kam letí letadlo ze Schipholu.

Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 1 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 01Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 2 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 02Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 3 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 03Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 4 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 04Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 5 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 05Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 6 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 06Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 7 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 07
Carstorage&Go nabízí prostor pro 300 aut a vidíme tu i skvosty jako Lancia 037 nebo Jaguar E-Type

Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 8 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 08Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 9 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 09Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 10 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 10Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 11 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 11Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 12 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 12Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 13 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 13Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 14 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 14Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 15 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 15Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 16 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 16Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 17 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 17Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 18 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 18Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 19 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 19Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 20 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 20Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 21 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 21Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 22 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 22
Auta se do „skladu” dostávají díky obřímu výtahu, který má být též klíčem k zabezpečení

Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 23 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 23Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 24 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 24Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 25 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 25Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 26 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 26Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 27 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 27Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 28 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 28Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 29 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 29Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 30 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 30Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 31 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 31Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 32 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 32Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 33 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 33Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 34 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 34Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 35 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 35Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 36 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 36Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 37 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 37Nedobytná úschovna aut vypadá jako ráj pro vozy i jejich majitele - 38 - Carstorage-go Haag garaz lepsi 38
I další prostory jsou zajímavé

Zdroj: Carstorage&Go přes Autoblog.nl

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama