Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn

Vypadá jako nevinné děcko, i když už nabyl plnoletosti. Svého zjevu využíval ke kradení aut a dosud byl obtížně postižitelný, proto z něj lide měli obavy. Teď konečně spadla klec.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn

1.11.2018 | Mirek Mazal

Vypadá jako nevinné děcko, i když už nabyl plnoletosti. Svého zjevu využíval ke kradení aut a dosud byl obtížně postižitelný, proto z něj lide měli obavy. Teď konečně spadla klec.

Čerstvě plnoletý Kash Parkinson sedm let terorizoval své spoluobčany žijící poklidně v Ashton-under-Lyne blízko Manchesteru. Se vzrůstem 157 centimetrů a tváří dítěte využíval svého nevinného vzhledu a kradl auta jako na běžícím páse. Byl opakovaně zadržován, ale jako mladistvý byl obtížně postižitelný, a tak své jednaní stupňoval. Když skončil v ústavu pro mladistvé, soustavně vyhrožoval pracovníkům ubodáním a postřílením. Agresivita nezkrotného delikventa gradovala do nebezpečných výšin, sám se rád chlubil řízením bez řidičáku, odcizenými auty nebo palnými zbraněmi.

Od jedenáctého roku svého života byl zadržen v souvislosti se 77 zločiny, za které byl 47krát odsouzen. Kariéra kriminálníka nabrala správný směr až v okamžiku, kdy ho soudce poslal na 4 roky za mříže. Důvodem je poslední incident se sraženým policistou, který se snažil mladíka zastavit v kradeném Fordu Fiesta. Zuřivý Parkinson tradičně zkoušel uniknout spravedlnosti a došlo na automobilovou honičku zakončenou autonehodou, to když se prchající „chlapec” snažil vyhnout zátarasu.

Policista se Parkinsona následně snažil dostat z vozu, ale zkušený ignorant raději sešlápl plyn a příslušníka srazil. Policista utrpěl zranění, přesto dokázal mladíka zastavit pomocí taseru a fyzické převahy.

Obtížně zvladatelný rebel oslavil osmnácté narozeniny, proto je za své chování konečně plně zodpovědný. Oddechlo si široké okolí malé obce, kde kriminálník žil bez rodičů. Plnoletý Parkinson byl nucen absolvovat soudní proces, kde nenechal nic náhodě a dával najevo lhostejnost. Znuděné zívání doprovázel protahováním končetin, po vynesení rozsudku se hlasitě rozesmál. Až se po čtyřech letech vrátí z vězení, těžko z něj bude beránek a zákona dbalý občan.

Obhájce nevinně vyhlížejícího mladého muže s přeplněným trestním rejstříkem argumentoval špatným sociálním zázemím čerstvého dospěláka a možností nápravy. Soudce Martin Savill měl po prostudování kriminální minulosti dotyčného hned jasno. „Nastal čas, kdy by společnost měla být chráněna,“ řekl při vynesení rozsudku. Otázkou nyní je, jestli bude chráněna po delší čas než ony čtyři roky...

Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 1 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 01Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 2 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 02Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 3 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 03Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 4 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 04Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 5 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 05Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 6 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 06Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 7 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 07Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 8 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 08Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 9 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 09Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 10 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 10Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 11 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 11Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 12 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 12Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 13 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 13Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 14 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 14Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 15 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 15Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 16 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 16Obávaný zloděj aut s tváří a tělem dítěte byl po 77 zločinech konečně uvězněn - 17 - Kash Parkinson odsouzen do vezeni 17
Kash Parkinson vypadá jako ze základní školy, přesto má za sebou kopu krádeží aut a soudních procesů

Zdroj: Manchester Evening News, Kash Parkinson@Facebook

Mirek Mazal

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše