Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď

Chevrolet při odhalení nového obřího pick-upu jménem Silverado HD řekl, že jeho příď ani nemohl ztvárnit jinak, že by jinak nevystihovala podstatu vozu. Lidé jsou zjevně odlišného názoru.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď

8.12.2018 | Mirek Mazal

Chevrolet při odhalení nového obřího pick-upu jménem Silverado HD řekl, že jeho příď ani nemohl ztvárnit jinak, že by jinak nevystihovala podstatu vozu. Lidé jsou zjevně odlišného názoru.

Jen pár dnů uplynulo od představení nového obřího pick-upu s podobně neskromným dieselem pod kapotou. Právě přední část Silverada HD je nejzajímavější, protože jeho přeplňovaný naftový osmiválec o objemu 6,6 litru dává 451 koní výkonu a kolosálních 1 233 Nm točivého momentu. Koho nezaujal ten, zaměřil se na partie před motorem.

Přebujelá čelní maska s žebrováním se stala jasně nejvýraznějším symbolem vozu a autor jeho designu, Brian Izard, na ní byl hned tázán. Sám k tomu řekl, že tohle auto jinak pojmout nešlo, více umírněné řešení by prý vizuálně neodráželo výkon a schopnosti samotného vozu. Mnozí s tím ale tak úplně nesouhlasí a z pojízdného symbolu Ameriky udělali prakticky přes noc nejparodovanější automobil světa.

Novinka to začala schytávat záhy po odhalení, někteří hned pochybovali o nezbytnosti použití tak mohutných tvarů. Lidem na přídi nesedí několikanásobná světla, vadí široké otvory těžkopádného žebrování nebo stříbrná příčka s nápisem Chevrolet. Už samotná výška kapoty, pod kterou by se schoval nejeden muž, je trnem v oku.

Nikdy ale není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř, řekli si zřejmě někteří. Ti se nyní snaží ukázat, že Chevrolet mohl zajít ještě dál a hypertrofii předních partií posouvají dále a dále. Člověk se i zasměje třeba při pohledu na kuchaře smažícího hranolky. A ani trojnásobné navýšení počtu světlometů by nemuselo být na škodu, kdyby nevypadalo ještě hůře než originál.

Modifikovaných verzí je dost, kreativita některých zjevně nezná mezí. Podívejte se sami, vybrali jsme to podle nás nejlepší, co se internetem prohnalo za poslední desítky hodin. Jen doufáme, že se tím Chevrolet nebude inspirovat při přípravách některého ze svých dalších pick-upů...


Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 1 - Chevrolet Silverado 2020 foto prvni 11
Originální maska se stala cílem úprav

Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 2 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 01Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 3 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 02Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 4 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 03Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 5 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 04Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 6 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 05Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 7 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 06Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 8 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 07Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 9 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 08Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 10 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 09Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 11 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 10Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 12 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 11Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 13 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 12Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 14 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 13Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 15 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 14Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 16 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 15Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 17 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 16Pojízdný symbol Ameriky lidé zesměšňují na internetu, upravují jeho obrovskou příď - 18 - Chevrolet Silverado 2020 photoshop masky 17
Lidé se činili v grafickém editoru, postupovali podle prvních dojmů z nového pick-upu

Inspirace: Jalopnik

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše