Reklama

Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu

Člověk si bude muset v zasněžených městech dát pozor, kvůli čemu volá policii. Aby kvůli špatně „zaparkované” hromadě sněhu nebyl za hlupáka.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu

18.1.2018 | Mirek Mazal | 23 příspěvků

Člověk si bude muset v zasněžených městech dát pozor, kvůli čemu volá policii. Aby kvůli špatně „zaparkované” hromadě sněhu nebyl za hlupáka.

Jako škodolibý národ si rádi utahujeme z jiných. Nemyslíme to zle, není to radost z cizího neštěstí, je to prostě legrace na něčí účet a jen smysl dotyčného pro humor rozhodne o tom, zda to vezme jako vtip, nebo kolem sebe začne metat hromy a blesky. Utahovat si dokážeme i z policie a jak vidno, nejsme sami. Kanadská policie se stala terčem žertíku vpravdě kanadského, když se snažila hájit zákon před špatně zaparkovaným automobilem.

Montrealskou policii někdo zavolal k Toyotě Supra z 90. let, která na silnici blokovala další účastníky provozu. Dotyčnému se nelíbilo, že sportovní GT překáží na kraji silnice a měl svým způsobem pravdu - takto zaparkované auto by mohlo bránilo dalším vozům v průjezdu nebo vyjetí z parkoviště. Příslušníci neváhali projevit aktivního ducha, jeden z členů hlídky vypsal pokutový blok. Jenže když ho vyrazil přiložit za stěrač Supry, čekalo ho vtipné překvapení.

Státní autorita se stala obětí dobře vymyšleného vtipu. Místo zasněženého nedovoleně zaparkovaného automobilu málem policie pokutovala hromadu sněhu. To auto nebylo auto, šlo jen o jakousi sochu ze sněhu. Sněhová plastika, která zmátla policisty, je dílem 33letého mechanika a umělce v jedné osobě jménem Simon Laprise.

Jestli i on sám policisty na místo povolal, nevíme, ale to není až tak důležitá. Podstata celého vtípku jej napadla při pohledu na hromadu nevyužitého sněhu před domem. Byl nádherný den, proto se rozhodl postavit ze sněhu auto a pobavit okolí. Třešničku na dort přidal stěrač, který našel na ulici a umístil jej na přední část, jak to mívají běžné vozy. Podstatný detail je vidět na fotkách, asi právě ten zmátl policisty.

Ti vypsaný bloček museli zahodit, ale situaci zvládli s nadhledem. U kupy sněhu se za noc vystřídalo více policejních hlídek, a když poté Simon přišel ke svému dílu, našel u něj místo pokuty lístek s nápisem: „Udělal jste nám hezkou noc hahahahaa :-)“ Policisté tak kupodivu projevili smysl pro humor a ukázali, že jsou také jen lidé, kteří se dokáží pobavit i na svůj vlastní účet...

Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 1 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 01Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 2 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 02Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 3 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 03Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 4 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 04Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 5 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 05Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 6 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 06Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 7 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 07Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 8 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 08Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 9 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 09Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 10 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 10Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 11 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 11Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 12 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 12Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 13 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 13Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 14 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 14
Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 15 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 15Policisté chtěli pokutovat auto za špatné parkování, pak ale zjistili krutou pravdu - 16 - Toyota Supra vyrobena cela ze snehu 16
Umělec nezapomněl na detaily a přesné tvarování. Ze strany od cesty naznačil i obrys kol. Snahu podtrhl stěračem předního „okna”, který zapůsobil jako ideální nástraha na policii

Zdroj: L.S.D Laprise Simon Designs@Facebook

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 23 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama