-

Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu

Samo zatčení kvůli neúhradě poplatku za použití silnice se zdá být trochu přes čáru, navíc v případě celebrity, která sedlá nové auto za miliony. Ale stalo se to a dotyčný si z toho velkou hlavu nedělá.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu

25.10.2018 | Petr Miler

Samo zatčení kvůli neúhradě poplatku za použití silnice se zdá být trochu přes čáru, navíc v případě celebrity, která sedlá nové auto za miliony. Ale stalo se to a dotyčný si z toho velkou hlavu nedělá.

Když se řekne Tracy Lauren Marrow, možná si představíte nějakou odvážnou mladou dámu z přebalu časopisu pro pány. Jenže je to muž a velmi pravděpodobně ho znáte, i když vás míjí hudební styl, který ho proslavil především. Jeho umělecké jméno zní Ice-T a vedle úspěšného rappera je také herec, který je mimo jiné jednou z ústředních postav i u nás vysílaného seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, v němž hraje roli detektiva Odafina Tutuoly.

Právě účinkování v tomto seriálu mu u veřejnosti vydobylo pověst „správného chlápka”, což je docela dobrá otočka proti úplně opačnému vnímání z předchozích let. Ice-T se totiž mimo jiné proslavil písní Cop Killer z roku 1992, ve které zabíjení policistů rozhodně nestaví do špatného světla. A možná si vzpomněl na svá mladá léta, když včera skončil v jejich rukou.

Provedl něco závažného? Právěže ani ne. Jeho „zločinem” se stalo, že jej paradoxně při cestě na natáčení jednoho z dalších dílů výše zmíněného seriálu použil most George Washingtona, který spojuje New York s New Jersey, bez úhrady náležitého poplatku. Že by zchudl? Ani to se úplně nezdá, neboť po mostě jel s čerstvě koupeným McLarenm 720S, který ještě ani neměl standardní silniční registraci.

Proč byli policisté tak horliví, nikdo neví, sám rapper a herec to nekomentuje. Americká média hovoří o tom, že jednat je možná přiměla ona chybějící značka, která by nedovolila ani zpětnou identifikaci vozu. Tak či onak byl Ice-T za pokus o vyhýbání se placení mýta zatčen a záhy zase propuštěn. V reakci na tuto událost pak řekl jen tolik, že zapomněl, že v novém autě nemá „krabičku” na elektronické placení mýta, jinak jich ale vlastní sedm.

Ice-T je známý automobilový nadšenec, už dekády si pořizuje jedny z nejlepších aut světa a McLaren 720S se zařadil mezi ně. Některé vozy ukazuje na Instagramu (viz níže), kolik jich ale přesně má, nikdo neví - sedm, tedy teď už osm je zjevně minimum. Sám celou událost vzal lehce, když na Instagramu napsal, že policisté byli trochu moc horliví a mohli mu jen dát pokutu, ale život jde dál. A pak se ještě pousmál nad tím, že lidé si věčně myslí, že když hraje policistu v televizi, jsou na něj skuteční policisté hodní. Zjevně nejsou...

Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 1 - Ice T zatceni nezaplacene myto 01Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 2 - Ice T zatceni nezaplacene myto 02Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 3 - Ice T zatceni nezaplacene myto 03
Ice-T si koupil nový McLaren...

Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 4 - Ice T zatceni nezaplacene myto 04Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 5 - Ice T zatceni nezaplacene myto 05Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 6 - Ice T zatceni nezaplacene myto 06
...a hned mu nadělil výraznější kola s novými pneu, ukázal i jeho karbon-keramické brzdy

Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 7 - Ice T zatceni nezaplacene myto 07Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 8 - Ice T zatceni nezaplacene myto 08
V jeho kolekci se přidal k dalším drahým autům, na Instagramu ukazuje jen některá

Slavného herce a muzikanta zatkli kvůli nezaplacenému mýtu, v novém McLarenu - 9 - Ice T zatceni nezaplacene myto 09
Zájem médií o tuto událost jej pobavil a lehkostí bere celou událost, i když policisté byli nepochybně příliš aktivní

Zdroj: TMZ

Petr Miler

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama