Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne

Je zarážející, že se k němu uchýlil bohatý člověk, který si přijel v autě za miliony nechat ušít oblek na míru. Ani jemu se ve výsledku nevyplatí.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Život řidiče

Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne

10.8.2018 | Mirek Mazal

Je zarážející, že se k němu uchýlil bohatý člověk, který si přijel v autě za miliony nechat ušít oblek na míru. Ani jemu se ve výsledku nevyplatí.

Chris Eubank patří i po skončení své aktivní kariéry mezi historicky nejúspěšnější boxerské zápasníky lehké váhy. Nyní si užívá nastřádaného bohatství a sleduje svého syna, který má stejné jméno a podobné sportovní úspěchy. Sám propocené rukavice vystřídal za módu první kategorie a nešetří ani na automobilech. Jeho přítomnost kdekoliv prozrazuje výstřední Bentley Continental GT upravený firmou Mansory.

Agresivně modifikované kupé s velkým křídlem prozradilo slavného boxera při návštěvě osobního krejčího v centru Londýna. Lidé si všimli, že boxer zaparkoval na placeném stání a za okno položil lístek podobný pokutovému bloku. Je to starý trik proti udělení pokuty - policisté mají zdálky už pocit, že dotyčnému dal trest někdo z kolegů a logicky nevypisují další, dvakrát za totéž řidiče potrestat nelze.

Eubanka staršího usvědčují fotografie. Od auta odchází už s lístkem za stěračem a když se k němu vrací, falešnou pokutu z vozu odstraňuje. Tváří se překvapeně, na autě ji ale měl už při svém odchodu. Je zvláštní, že něco takového dělá zrovna on. Cena parkovného v ulici Savile Row není nízká, vychází na 4,9 libry (cca 140 Kč) za hodinu, britský boxer ale na místě strávil jen chvíli a parkovné by ho nestálo více než 81 pencí, tedy asi 23 korun. To by majitele Bentley v ceně několika milionů jistě nezruinovalo.

Je to vcelku laciná hra na kočku a na myš, která se může, ale také nemusí vyplatit. Pochopitelně záleží na tom, čím budete domnělé udělení pokuty simulovat, pokud ale půjde o formulář kopírující oficiální dokument policie, může být z odhalení mnohem větší průšvih.

Fotografie pochopitelně vyvolaly bouřlivé reakce. Mnoho diskutujících nechápe, proč si majetný sportovec s drahým vozem nemůže koupit parkovné jako obyčejný smrtelník, zvláště když šlo o 10 minut stání. Inu, někdo zkrátka škudlí, kde může, ať už disponuje jakýmkoli majetkem. Ani Eubankovi se jeho jednání ve výsledku jistě nevyplatí, i kdyby ho úřady nechaly být. Jeho pověst tím utrpěla a dá se úspěšně pochybovat o tom, že jej kterákoli ze seriozních firem v dohledné době použije v nějaké reklamní kampani...


Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne - 1 - Boxer misto parkovneho obelstil strazniky 01Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne - 2 - Boxer misto parkovneho obelstil strazniky 05Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne - 3 - Boxer misto parkovneho obelstil strazniky 02Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne - 4 - Boxer misto parkovneho obelstil strazniky 03Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne - 5 - Boxer misto parkovneho obelstil strazniky 04Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne - 6 - Boxer misto parkovneho obelstil strazniky 07Nepoužívejte trik, kterým se slavný boxer vyhýbá pokutám, jednou to praskne - 7 - Boxer misto parkovneho obelstil strazniky 06
Klamání policistů starým pokutovým blokem může dopadnout ještě větším problémem. Přesto tímto stylem šetří i lidé, kteří to vůbec nemají zapotřebí

Zdroj: The Sun

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše