Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Alfa Romeo Milano alias 149 nafocena v továrně Alfy
8.7.2009 | David Siegl | Přidat příspěvek
Přinášíme první snímky nového modelu Milano od italské Alfy Romeo. A jak je možné vidět, novinku se povedlo od sesterského MiTa pěkně odlišit, nejvíce změn však nastalo v interiéru.
Tenhle únik musí být v očích marketingového oddělení Alfy Romeo ranou pod pás. Protože jak můžete sami vidět, uniklé snímky nabízejí pohled z jakéhokoliv úhlu a dokonce i částí interiéru.
Novinka je postavena na nové platformě, která bude základem i pro nástupce modelu 159, jež pravděpodobně ponese jméno Guilia. Milano nahradí model 147 a oproti svému předchůdci slibuje mnohem více prostoru pro cestující.
Pod kapotou se objeví řada přeplňovaných zážehových i vznětových čtyřválců, kterou nyní najdeme v nabídce modelu MiTo. Ve vrcholových verzích můžeme očekávat užití vidlicového šestiválce o objemu 3,2 l.
Oficiální představení proběhne v záři na frankfurtském autosalonu.






Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Muž skončil v poutech za to, že si „ukradl” své vlastní auto poté, co mu bylo ukradeno
včeraPrvní majitel najel s novým Volvem za 21 let přes 1 milion kilometrů. Celou dobu jezdil k jednomu dealerovi, toto ho u něj čekalo za odměnu
9.8.2025Poslední sbohem: Pět ostrých kompaktů se spalovacími motory si to rozdalo ve sprintu, dva z nich hrají svou vlastní ligu
5.8.2025
Nejnovější články
Když měl VW ještě rozum, dokázal elektrické nesmysly zaříznout už v zárodku, dnes jako by toho litoval
před 2 hodinamiFiat dokonal dílo a z dalšího modelu udělal levné Maserati, z některých úhlů vážně dokáže zmást
před 3 hodinamiNástupci elektrických propadáků Fordu jsou u ledu, rodina majitelů firmy přesto dál blouzní v elektrické křeči
před 5 hodinamiAutomobilka otočila o 180 stupňů. Tohle auto mělo skončit s motory V8, místo toho teď bude nabízet jen osmiválce
před 6 hodinamiNový šéf Jaguaru hned na první pokus prováhal šanci udělat něco správně
před 8 hodinami
Živá témata na fóru
- Policejni Passaty, Superby a neoznacena merici vozidla #2 08.10. 23:28 - Truck Daškam
- Policejní kontroly a měření 08.10. 21:20 - M.Z.
- Pneu koutek 08.10. 20:05 - jerry
- Onboard videa 08.10. 15:38 - Truck Daškam
- Toyota obecně 08.10. 10:06 - pavproch
- Řidiči, co to mají v ruce... 08.10. 01:06 - Truck Daškam
- whitelist & blacklist 08.09. 17:33 - řidičBOB
- Politický koutek 08.08. 20:53 - jerry