Reklama

Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou?

S 680 koňmi je to sud střelného prachu na kolech, jenže pořád je to Panamera, vlastně luxusní limuzína. Karmínová červená za 110 tisíc je na ni neobvyklá.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou?

3.7.2017 | Marek Bednář | 7 příspěvků

S 680 koňmi je to sud střelného prachu na kolech, jenže pořád je to Panamera, vlastně luxusní limuzína. Karmínová červená za 110 tisíc je na ni neobvyklá.

Auta od Porsche se jako sporťáky tváří bez ohledu na to, o jaký model se jedná, některá k nim ale mají přece jen blíže než jiná. Panamera je přes své nesporné schopnosti spíše luxusní limuzína a tomu odpovídá i charakter jejích typických majitelů a volených specifikací. Tohle auto potkáte na silnici docela snadno a většinou je v nějakém odstínu šedé, maximálně hnědé. Ve standardní nabídce jsou ale i tři různě tmavé červené barvy - a jeden z německých zákazníků verze Turbo S E-Hybrid, které bude do příchodu nové GT2 na trh nejvýkonnějším Porsche v nabídce, toho využil.

Pocházejí z města Aichen nedaleko Stuttgartu a tohle červené Porsche tam bylo vyfoceno 26. června večer. Pokud odhadujeme správně, barva, ve které je tohle Porsche oděno, se jmenuje Karmínová červená a v České republice stojí 110 050 Kč k základní ceně, v tomto případě 5 160 000 Kč. Kola jsou za dalších 50 300 korun.

Celkem jsme tedy na 5 320 350 korunách jen za to, co vidíme na první pohled. A tenhle první pohled věnuje tomuto autu jistě skoro každý, protože Panamera v takhle jasně červené - byť Rosso Corsa to opravdu zdaleka není - vidí výjimečně. Zbývá jen otázka - brali byste tuhle barvu, nebo radši stříbrnou či černou?

Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 1 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 01Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 2 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 02Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 3 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 03Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 4 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 04Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 5 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 05Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 6 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 06Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 7 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 07Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 8 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 08Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 9 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 09Ani nejvýkonnější Porsche se v červené nevidí. Sluší mu to, nebo radši stříbrnou? - 10 - Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid cervena lepsi 10
Panameru jste jistě někdy viděli, i novou. Ale červenou?

Zdroj: Autogespot

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše