- -

BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa)

Petrolejářská společnost Pennzoil v loňském roce spustila sérii filmečků Joyride. V nejnovějším září mnichovské kupé s neobvyklou převodovkou.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa)

19.10.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Petrolejářská společnost Pennzoil v loňském roce spustila sérii filmečků Joyride. V nejnovějším září mnichovské kupé s neobvyklou převodovkou.

Americkou petrolejářskou firmu Pennzoil nejspíše znáte díky jejímu známému žlutému logu, které se v různých alternacích objevuje již od 20. let minulého století. V 80. letech pak společnost začala hojnou měrou sponzorovat závody CART, aby posléze přesedlala na série IndyCar a Nascar. V současné době je pak hlavním dodavatelem maziv pro tým Haas F1, v rámci závodů na americkém kontinentu pak má dokonce smlouvu i se Scuderia Ferrari.

Dnes zde ovšem nehodláme mluvit o sponzorských aktivitách Pennzoilu. Místo toho si posvítíme na sérii filmečků Joyride, která odstartovala v minulém roce. Tehdy se firma rozhodla propagovat novou řadu olejů a lubrikantů za pomoci Dodge Challenger Hellcat. Úspěch prvotiny byl nejspíše evidentní nejen na YouTube, ale taktéž v obchodech, a proto se Pennzoil rozhodl ve filmařině pokračovat.

Zatímco loni hrál ve snímcích hlavní roli Dodge, letos se již firma rozhodla svůj vozový park poněkud rozšířit. V březnu tak na okruh zamířilo Ferrari 488 GTB, v červnu jsme si pro změnu mohli vychutnat Jeep Wrangler Rubicon řádící na poušti při teplotách až 54 stupňů Celsia. Z tohoto horka ovšem nejnověji zamíříme do pořádné zimy, a sice do Skalistých hor.

Právě tato působivá scenérie byla zvolena jako lokalita pro řádění současného BMW M6. Pro nás přitom tím nejzajímavějším bodem celého snímku je fakt, že se jedná o námi kdysi testovanou verzi s manuální převodovkou. Ta v Evropě vůbec nebyla nabízena, Američané si jí však - stejně jako u modelu M5 - ještě užívat mohou. A to rovněž na ledu a sněhu, jak nám dokazuje nové video.

Jsme tak zvědavi, jaký vůz si Pennzoil vezme na paškál příště a na jaká místa zamíří. Jedno je ovšem jisté - karoserie bude opětovně lakována žlutou barvou odkazující na ono v úvodu zmiňované logo. Více vás ale již nebudeme zdržovat od vychutnání celé série Joyride, kterou máte nyní pěkně pohromadě na jednom místě.

BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 1 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 01BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 2 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 02BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 3 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 03BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 4 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 04BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 5 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 05BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 6 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 06BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 7 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 07BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 8 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 08BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 9 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 09BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 10 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 10BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 11 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 11BMW M6 s manuálem řádící na sněhu a ledu je pastva pro oči, uši i srdce (videa) - 12 - Pennzoil BMW M6 Joyride video 12
Žluté M6 s manuálem to na sněhu a ledu náramně sluší

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše