Reklama

Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme?

Přes pochybnosti o termínu startu dané nehodou Richarda Hammonda je tu první upoutávka na druhou sezónu. Koukat se zjevně bude na co.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme?

11.7.2017 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Přes pochybnosti o termínu startu dané nehodou Richarda Hammonda je tu první upoutávka na druhou sezónu. Koukat se zjevně bude na co.

V posledních týdnech svět v případě trojice bezpečně nejslavnějších automobilových kejklířů probírá hlavně hrozivou nehodu Richarda Hammonda. I proto, že havárie a následná fraktura kolene nejmenšího z trojice moderátorů nemalou měrou ovlivní druhou sezónu pořadu The Grand Tour. Ta přitom měla odstartovat již v říjnu, tedy o měsíc dříve než loni první série. Zda se tak ale nakonec skutečně stane, to je dnes otázkou.

Amazon sice vytáhl na světlo první upoutávku, termín ale nezmiňuje - hovoří pouze o pozdějším termínu v rámci letošního roku. Při detailním studiu všech záběrů, které se během 36 sekund klipu objeví, je ovšem zjevné, že hromada epizod je již natočena. A to dokonce delší dobu, kupříkladu o tanku řádícím v Dubaji i okolní poušti jsme se zmiňovali ještě před koncem první série. V té době jsme ovšem měli za to, že mluvíme o poslední epizodě, která se v arabské metropoli odehrávala rovněž. Tanku jsme se v ní ale nakonec nedočkali, jen výkonného Nissanu Patrol.

Ve druhé sezóně ale již bude vše napraveno, mimo to ovšem dorazí i Jeremy Clarkson za volantem Bugatti Chiron. Dále se dočkáme testu rallyové Lancie 037 či Jaguaru XJ, chybět samozřejmě nebude moci ani srovnání Lamborghini Aventador S, Hondy NSX a Rimacu Concept_One, ve kterém se Hammond tak rozparádil. A očekávat lze i mnohé humorné vložky, ve kterých auta budou spíše jen doplňkem než hlavními hvězdami.

Je pak jen otázkou, zda se vrátí segment Celebrity Braincrash či The American, tedy zabíjení celebrit ještě před uskutečněním rozhovoru a testovací jezdec Mike Skinner jakožto náhrada Stiga. Fanoušci totiž těmto prvkům nepřišli moc na chuť. V ukázce se pak sice neobjevují, to však ani zelený stan. S jeho návratem ale pro změnu můžeme počítat stoprocentně, stejně jako s cestováním po celém světě - jinak by to přece nebyla ta správná „velká tůra”...

Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 1 - The Grand Tour S02 trailer 01Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 2 - The Grand Tour S02 trailer 02Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 3 - The Grand Tour S02 trailer 03Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 4 - The Grand Tour S02 trailer 04Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 5 - The Grand Tour S02 trailer 05Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 6 - The Grand Tour S02 trailer 06Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 7 - The Grand Tour S02 trailer 07Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 8 - The Grand Tour S02 trailer 08Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 9 - The Grand Tour S02 trailer 09Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 10 - The Grand Tour S02 trailer 10Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 11 - The Grand Tour S02 trailer 11Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 12 - The Grand Tour S02 trailer 12Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 13 - The Grand Tour S02 trailer 13Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 14 - The Grand Tour S02 trailer 14Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 15 - The Grand Tour S02 trailer 15Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 16 - The Grand Tour S02 trailer 16Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 17 - The Grand Tour S02 trailer 17Clarkson a spol. už lákají na druhou sérii The Grand Tour, co všechno uvidíme? - 18 - The Grand Tour S02 trailer 18
Clarkson, Hammond a May chystají další porci zábavy. Řádění s tankem jsme ale již čekali v první sezóně

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše