Reklama

Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí

Není to pro něj první Bugatti, při pohledu na jeho Veyron by ale člověk čekal něco velmi blyštivého. Karim Benzema tentokrát zvolil o hodně decentnější řešení.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí

27.5.2018 | Petr Miler | 6 příspěvků

Není to pro něj první Bugatti, při pohledu na jeho Veyron by ale člověk čekal něco velmi blyštivého. Karim Benzema tentokrát zvolil o hodně decentnější řešení.

Špičkoví fotbalisté mají ohromné příjmy, a tak není divu, že v jejich garážích často vídáme výjimečná auta. Přesto obvykle nejsou zase tak bohatí, aby si mohli bez okolků dovolit vůz za desítky milionů korun, jehož roční provozní náklady by zruinovaly i dobře situovanou rodinu. Řeč je o Bugatti - dříve Veyron, dnes Chiron -, které si pořídila jen hrstka těch nejlepších fotbalistů světa.

V případě Chironu po tomto stroji dosud sáhl jen Cristiano Ronaldo, jeden z nejlépe placených sportovců vůbec. Teď už v tom ale není sám. Další Chiron dorazil do garáže jeho spoluhráče z Realu Madrid, Karima Benzemy, a sám hráč se tím neopomněl pochlubit na Instagramu. Fotku vozu doplnil komentářem citujícím Hanse F. Hansena, který bychom v tomto kontextu volně přeložili: Je jednoduché stát se jedním z davu. Ale je velmi náročné být výjimečný.

Do davu za volantem Chironu Benzema jistě nezapadne, a to přesto, že zvlášť na své poměry zvolil hodně decentní, ale o to úžasnější specifikaci. Níže můžete vidět i jeho Veyron, který s chromovanými částmi vystupuje z davu snad až moc, Chiron je vizuálně mnohem mírnější. Šedo-černá barevná kombinace dokáže zapůsobit přesným opakem čehokoli, co by šlo nazvat křiklavostí a jako taková nás zkrátka bere.

Podívejte se na tohle auto sami a případně se podělte o svůj názor. Přikládáme i snímky dalších jeho aut, která též stojí za pozornost. Špatně se tento muž s ročními příjmy v řádu stovek milionů korun vážně nemá...

Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 1 - Bugatti Chiron Karim Benzema 01
Tohle je Chiron Karima Benzemy, je vskutku decentní

Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 2 - Bugatti Chiron Karim Benzema 03Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 3 - Bugatti Chiron Karim Benzema 04Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 4 - Bugatti Chiron Karim Benzema 05
Přinejmenším ve srovnání s jeho Veyronem určitě

Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 5 - Bugatti Chiron Karim Benzema 06Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 6 - Bugatti Chiron Karim Benzema 07Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 7 - Bugatti Chiron Karim Benzema 08Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 8 - Bugatti Chiron Karim Benzema 09Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 9 - Bugatti Chiron Karim Benzema 10Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 10 - Bugatti Chiron Karim Benzema 11Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 11 - Bugatti Chiron Karim Benzema 12Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 12 - Bugatti Chiron Karim Benzema 13Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 13 - Bugatti Chiron Karim Benzema 14Další slavný fotbalista si pořídil Bugatti Chiron. Jeho specifikace vás překvapí - 14 - Bugatti Chiron Karim Benzema 15
Další Benzemova auta, mezi nimiž vidíme i Audi RS6, které v rámci propagačních aktivit dostal přímo od automobilky

Zdroj: Karim Benzema@Instagram

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 6 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše