- -

Drzost zlodějů nezná mezí, takto oholili na kost auto v soukromých garážích

Svědky „okradených” aut už jsme byli, toto je však oholené opravdu pořádně. Stalo se to v podzemních garážích, výsledkem je totální škoda.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Drzost zlodějů nezná mezí, takto oholili na kost auto v soukromých garážích

14.4.2017 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Svědky „okradených” aut už jsme byli, toto je však oholené opravdu pořádně. Stalo se to v podzemních garážích, výsledkem je totální škoda.

Když člověk vidí případy aut, z nichž někdo krade kola, zrcátka, dveře části interiéru, když se to děje i u nás a ani českým zlodějům kola nestačí, říká si, že má štěstí, když své auto parkuje v zabezpečené garáži pod bytovým domem.

Jenže jak ukazují zprávy z Nizozemska, ani to nemusí být výhra. Na fotkách vidíte Audi A3, které bylo „okradeno” ve městě Woerden nedaleko Utrechtu. Majitel hovoří o totální škodě a není těžké vidět, proč - z auta zůstala skoro jen holá kostra. Pryč jsou sedačky, volant a části palubní desky z interiéru. Zvenčí chybí nárazníky, světla a samozřejmě také kola. Zůstaly výplně dveří, ale to moc velkou útěchou asi nebude.

Z vozu údajně byla v nedávné minulosti už jednou ukradena kola, takže majitel je vážně smolař. Jestli se to stalo ve stejné garáži, netušíme, provozovatel téhle říká, že něco takového ještě nikdy neviděl. Jestli jsou v této konkrétní instalovány kamery, nevíme, ale odhadujeme, že nikoliv - zloději by museli být opravdu hloupí, aby pracovali pod kamerami. Tohle není dílo několika málo minut.

Nezbývá než dodat, že máte-li auto zejména prémiové značky, je vhodné ho parkovat v místě, kde je opravdu dobré zabezpečení. „Jen” veřejnosti nedostupná garáž zjevně nestačí, i když by člověk čekal, že tady problémy nebudou. Přihodit pojištění proti krádeži a vandalismu je zjevně žádoucí v každém případě - jestli ho má tento majitel, nevíme, ale pro jeho dobro doufáme, že ano...

Drzost zlodějů nezná mezí, takto oholili na kost auto v soukromých garážích - 1 - audi a3 oholene woerden 02Drzost zlodějů nezná mezí, takto oholili na kost auto v soukromých garážích - 2 - audi a3 oholene woerden 01Drzost zlodějů nezná mezí, takto oholili na kost auto v soukromých garážích - 3 - audi a3 oholene woerden 03
Drzost lupičů je ohromující

Zdroj: AD.nl

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše