Reklama

Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat

Zastavit uprostřed dálnice je jednou z nejhloupějších věcí, které lze v autě udělat. Tento řidič se jí dopustil, dopláceli na to ale jen ostatní.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat

11.4.2018 | Mirek Mazal | 20 příspěvků

Zastavit uprostřed dálnice je jednou z nejhloupějších věcí, které lze v autě udělat. Tento řidič se jí dopustil, dopláceli na to ale jen ostatní.

Není to dlouho, co internetem proletěly záběry muže ve Fabii, který přejel sjezd z dálnice a nenapadlo ho nic lepšího, než se otočit přímo v následujícím tunelu. Lidé vyjadřovali touhu řidiče minimálně zlynčovat, protože tak hloupý manévr nenechal v klidu skoro nikoho. Je s podivem, že slovenský čin se obešel bez autonehody. Při sledování následujících záběrů může člověk prožít déjà-vu. Tentokrát to ovšem dopadlo hůř.

Méně inteligentní řidič bílého sedanu značky Peugeot minul sjezd z dálnice, kam měl původně namířeno. V tomto případě se přímo neotočil, přesto ho nenapadlo nic lepšího, než na poslední chvíli zabrzdit, zastavit uprostřed jízdních pruhů a ke sjezdu se vrátit. Auto se zmateným řidičem tak zablokovalo oba jízdní pruhy a po chvíli se pomalu začalo sunout vytouženým směrem.

Nečekaná překážka způsobila ostatním řidičům nepříjemné překvapení. Červený kamion těsně minul bílé vozidlo, ale z důvodu úhybného manévru podobného losímu testu se neudržel na kolech a převrátil se na bok. Druhý tahač s návěsem začal razantně brzdit, zablokovaná kola způsobila otočení kabiny do protisměru a nekontrolovaný smyk. K neštěstí chyběly centimetry a viní celé situace v tu chvíli „zlomenému” kamionu ještě bezstarostně přibližoval.

Hazardní jednání předvedl řidič na čínské dálnici a po dokončení celého manévru z místa činu dokonce odjel. Jako by si ani nevšiml, jakou spoušť svým chováním způsobil. Pochopitelně, zastavit, otáčet se nebo couvat na dálnici je mimořádně nebezpečné za všech okolností a zakázané to není náhodou. Že někdo mine sjezd, se stane a už jsme viděli pár řidičů se k němu vracet - obvykle zastavením v odstavném pruhu a couváním v něm. Ani to nelze doporučit, ale je to aspoň relativně rozumné - věřit, že dobře dopadne zastavení v prostředku rychlostní komunikace, je vážně hloupé. A přiložený případ je snad dostatečně odstrašující, aby se jej někdo pokusil opakovat...

Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 1 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 01Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 2 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 02Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 3 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 03Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 4 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 04Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 5 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 05Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 6 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 06Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 7 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 07Hloupý řidič zastavil uprostřed dálnice. Chaos na sebe nenechal dlouho čekat - 8 - Cinsky ridic se otacel uprostred dalnice 08
Zastavit uprostřed frekventované dálnice vážně není rozumné. Tady to dopadlo podle toho, naštěstí bez újmy na zdraví kohokoli...

Zdroj: Père Noèl@Youtube

Mirek Mazal

Diskuze 20 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše