Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Hyundai ix45: interiér nového Santa Fe do detailu nafocen, bez maskování
28.3.2012 | Petr Miler | Přidat příspěvek
Zdá se, že newyorská premiéra Hyundai ix45 alias Santa Fe 2012 bude pouhou formalitou. Tajemstvím už totiž není ani vzhled interiéru korejské novinky.
Do začátku Auto Show v New Yorku zbývá stále více než týden času, mozaika informací a snímků nového SUV Hyundai je už ale téměř kompletní. Naposledy jsme vám nabídli uniklé části katalogu a nejnovější oficiální záběry, nebyl to ale zdaleka první materiál, který naznačoval podobu i techniku nového Santa Fe či ix45, jak se vůz bude jmenovat u nás.
Již dříve byly potvrzeny specifikace nového dieselu 2,2 CRDi a ještě předtím uvolnila první dvě ilustrace sama automobilka. Paradoxem ovšem je, že úplně ze všeho nejdříve se ven dostaly dvě špionážní fotky neplánovaně odhalující prakticky kompletní podobu zevnějšku. To je už poměrně dost článků, uvážíme-li, že premiéra nás stále čeká, ani jeden z nich se ale pořádně nezabýval interiérem vozu, a to prostě proto, že jej zatím nikdo pořádně neviděl. I to se ovšem dneškem mění.
Hned na několika korejských internetových fórech se objevily záběry vnitřku ix45 dosvědčující fakt, že vůz byl přinejmenším v továrně Hyundai ponechán na pospas zvědavým objektivům. Ať už ale byly fotky pořízeny jakkoli, ukazují, že i interiér středně velkého SUV projde poměrně dramatickou proměnou. Svou architekturou i výbavou se přiblíží tomu, co jsme mohli vidět v dalších novějších modelech značky, třeba v modelu i40. Detaily pak odhalují i části řešení prostoru pro cestující vzadu, kteří budou mít - jak vidno - alespoň ve vyšších specifikacích k dispozici i vlastní vyhřívání sedadel.
Všechny podrobnosti tohoto typu se teprve dozvíme, vzhled interiéru ix45 nás ale překvapí už jen stěží.









Podoba interiéru nového SUV Hyundai už není tajemstvím ani v nejmenším
Zdroj: DM Mania
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Číňané na sebe naskládali sedm úplně nových aut a nechali je tak tři dny stát venku na odiv všem
před 8 hodinamiSlovinská basketbalová superstar si lebedí nad svým novým autem. Aby ne, jde o 1000koňovou raketu pro 25 vyvolených
včeraGeorge Russell ukázal své nové služební auto, čekal na něj dlouhých 8 let
včera
Nové na MotoForum.cz
- Lídry jsou Bulega, Manzi a Neila 10:36
- Triumph TF 250-E a TF 450-E 2026: enduro z Anglie včera 08:00
- Aktuální zdravotní stav Bertelleho 29.4.2025
- WorldSBK míří do italské Cremony: Návrat Jonathana Rey 29.4.2025
- Test MotoGP v Jerezu 28.4.2025
Nejnovější články
Výkonná elektrická Kia nepřestává ruinovat majitele, za roční auto se zanedbatelným nájezdem v aukci nikdo nedal ani polovinu původní ceny
před 6 hodinamiČíňané na sebe naskládali sedm úplně nových aut a nechali je tak tři dny stát venku na odiv všem
před 8 hodinamiNové BMW M3 dostane úplně nový typ spalovacího motoru, odhalil manažer automobilky, jsme na něj zvědavi
před 9 hodinamiVolvo v problémech oznámilo, že bude propouštět, musí ušetřit nejmíň 41 miliard Kč
před 11 hodinamiŠéf Toyoty zaujal další rezolutní postoj k elektrickým autům, odpískal plány na sportovní modely s tímto pohonem
dnes
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva