- -

Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky?

Tak jako se ženy zkrášlují make-upem, pomáhají vzezření zadních partií aut koncovky výfuků. Když jich ale pozbudou, je to na jejich vizáži sakra znát.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky?

9.4.2017 | Petr Miler | 3 příspěvky

Tak jako se ženy zkrášlují make-upem, pomáhají vzezření zadních partií aut koncovky výfuků. Když jich ale pozbudou, je to na jejich vizáži sakra znát.

Když jsme v poslední době psali něco o výfucích aut, bylo to o to těch falešných. Je dnes velmi neobvyklé narazit na nový vůz, který má normální výfuk s normální koncovkou normálně zasazenou kamsi do zadního nárazníku. Většina aut má výfuky v něčem „neupřímné”, ať už zcela nebo alespoň s falešnými koncovkami. Vrcholu nedávno dosáhlo nové Audi SQ5, které má ty nejfalešnější z falešných výfuků, i když by z podstaty svého zaměření mělo ctít docela jiné hodnoty.

Auto, o kterém je řeč, ničím takovým netrpí. Je to Porsche 911 generace 997, které má výfuky zakončené přesně tak, jak si přejeme - na konci výstupu z posledního tlumiče má fyzicky připevněnou koncovku, která reálně prostupuje výkusem v zadním nárazníku. Nevíme, jestli mu zrovna tento přístup přidává na kráse, určitě mu ale neubírá - záď 911 vypadala snad vždy dobře, generace 997 není výjimkou a níže najdete i fotky kdysi testovaného černého exempláře s koncovkami. Ukázat vám ale chceme stříbrný vůz, který je nemá.

Když jsme poprvé viděli detail, skoro jsme nebyli s to rozeznat, o jaké auto se jedná. Orezlá trubka s černí posetým koncem vypadá všechno, jen ne krásně a sami se přiznejte, jestli jste na první byli s to rozeznat, jakému vozu náleží. Porsche 911 si automaticky spojujeme s poněkud čistší vizáží, už proto, že tato auta obvykle nebývají v jiném než dokonalém stavu - vyslovené levná 911 prakticky neexistuje a když někdo tento vůz má, obvykle je dost dobře situovaný na to, aby jej udržoval v perfektním stavu.

Tady se to neděje a o důvodech nechceme spekulovat. Možná majiteli někdo koncovky čerstvě ukradl, i když soudě podle odřeného nárazníku kousek vedle také jen nemusí jít o toho nejstarostlivějšího majitele. Tak či onak je zajímavé 911 takto vidět. Je vážně jako modelka nafocená ráno bez make-upu - místo vyšperkované krásy v každém detailu, na kterou jsme zvyklí z tisíce a jedné fotky, najednou vidíme cosi o dost všednějšího. Ale třeba jsou vám modelky takto sympatičtější a třeba vám takto bude sympatičtější i 911 - posuďte sami...

Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 1 - Porsche 911 997 bez koncovek vyfuku 01Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 2 - Porsche 911 997 bez koncovek vyfuku 02Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 3 - Porsche 911 997 bez koncovek vyfuku 03Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 4 - Porsche 911 997 bez koncovek vyfuku 04Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 5 - Porsche 911 997 bez koncovek vyfuku 05Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 6 - Porsche 911 997 bez koncovek vyfuku 06Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 7 - Porsche 911 997 bez koncovek vyfuku 07
Spatřit Porsche 911 generace 997 bez jedněch ze zkrášlujících koncovek výfuků je vážně neobvyklé

Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 8 - Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 9 - Jako modelka bez make-upu. Jaké auto má bez koncovek takto nehezké výfuky? - 10 -
Takto záď 997 vypadá s koncovkami

Zdroj: Autojunk

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama